Reklama

Pogoń to „bułka z masłem” dla Kolpinga FRAC

Trzy dni po efektownym triumfie nad wicemistrzami Polski spotkanie z przedostatnią w tabeli Poltarex Pogonią Lębork jawił się dla Kolpinga FRAC Jarosław jak bułka z masłem. I takim pojedynkiem ten mecz był.

Wraz z przerwami między trzema spotkaniami trwał 80 minut. Goście przyjechali do Jarosławia w krajowym składzie i ugrali jednego seta. Kou Lei i Qiyao Han bez większych problemów uporali się odpowiednio z Markiem Prądzińskim i Bogusławem Koszykiem. Jedynego seta oddał rywalowi Daniel Górak. Zmierzył się z Adamem Doszem i przegrał pierwszego seta. Potem poszło już zgodnie z planem.

– Powiem szczerze: wygraliśmy lekko, łatwo i przyjemnie. Wygraliśmy czternaste spotkanie i umocniliśmy się w fotelu lidera LOTTO Superligi – krótko podsumował K. Dziukiewicz.

Reklama

Do zakończenia fazy zasadniczej superligi pozostało sześć kolejek. Najbliższe spotkanie Kolping FRAC rozegra 24 lutego br. we własnej hali z AZS AWFiS Baltą Gdańsk. Dzień później podopieczni Kamila Dziukiewicza także u siebie zmierzą się z 3S Polonią Bytom.

Warto dodać, że w przerwie mistrzowskich rozgrywek Jarosław będzie gospodarzem 3. Grand Prix Polski kadetów i kadetek. Turniej odbędzie się od 21 do 23 lutego br.

 

 

Kolping FRAC Jarosław – Poltarex Pogoń Lębork 3:0
1:0:
Kou Lei – Marek Prądziński 3:0 (11:8, 11:9, 13:11)
2:0: Qiyao Han – Bogusław Koszyk 3:0 (11:3, 11:3, 11:6)
3:0: Daniel Górak – Adam Dosz 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:6)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama