Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 24. kolejkę mistrzowskich spotkań.
Zapowiadał się bardzo ciężki mecz dla Pogoni-Sokoła Lubaczów i takowy był. Beniaminek z podkieleckiego Jędrzejowa to solidna ekipa, walcząca o utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym. I jest tego bardzo bliska. Naprzód lepiej spisywał się do tej pory w meczach wyjazdowych, gdzie wygrał aż 5 spotkań. U siebie miał znacznie gorszy bilans, bo 2 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Ale to nie znaczyło, że na własnej murawie mniej znaczy. Lubaczowianie natomiast są jedyną drużyną w trwającym sezonie, która nie przegrała jeszcze pojedynku u siebie. Na wyjazdach natomiast różnie bywa. W Jędrzejowie spisali się słabo i ponieśli zasłużoną porażkę. To jest sport i niepowodzenia są wpisane w jej zasady. Gospodarze byli lepszym zespołem, bardziej zdeterminowanym. Prawidłowo wyważali balans między defensywą a ofensywą. Nie rzucili się od razu na rywala, a byli cierpliwi i konsekwentni. Tego nieco brakowało Lubaczowianom. Brakuje im w tym sezonie także regularności i powtarzalności, aby zagościć w czołówce tabeli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze