– W czasach pandemii, kiedy wyjście do restauracji nie wchodzi w grę, młodzi ludzie szukają jakichś zastępczych atrakcji. Stąd pewnie tak wiele osób przyjeżdża samochodami na Zniesienie, by podziwiać z auta panoramę miasta.

Bywa, że zabierają ze sobą jedzenie na wynos, bo to wciąż restauracje oferują. Potem pojemniki po posiłku i napojach lądują w koszach, tyle że nie wszystkie, bo kosze na odpadki zamontowane przy parkingu są często przepełnione. Moim zdaniem, chcąc uniknąć takich widoków, jak ten na załączonej fotografii, należałoby te kubły na śmieci częściej opróżniać. Szczególnie teraz, kiedy taka forma spędzania czasu stała się popularna – komentuje przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Małe śmietniczki to jedno. Druga sprawa to problem ze śmietnikami na osiedlach.Niestety, mało kto wie co ma zrobić, jeśli np. kontener na papier jest przepełniony.Na pewnym osiedlu w Przemyślu ludzie po prostu ustawiają lub rzucają większe kartony obok takiego kontenera/gruszki.I TO JEST BŁĄD!Bo jeżel nie ma miejsca to powinno się je umieszczać w miejscu gdzie stoją śmietniki na odpady mieszane - to jest to miejsce zadaszone - zamykane na kluczyk, który zresztą i tak dziwnym trafem mają inne osoby :/
Małe śmietniczki to jedno. Druga sprawa to problem ze śmietnikami na osiedlach.Niestety, mało kto wie co ma zrobić, jeśli np. kontener na papier jest przepełniony.Na pewnym osiedlu w Przemyślu ludzie po prostu ustawiają lub rzucają większe kartony obok takiego kontenera/gruszki.I TO JEST BŁĄD!Bo jeżel nie ma miejsca to powinno się je umieszczać w miejscu gdzie stoją śmietniki na odpady mieszane - to jest to miejsce zadaszone - zamykane na kluczyk, który zresztą i tak dziwnym trafem mają inne osoby :/