W czwartek o 18.30 odbył się pokojowy „spacer sprzeciwu” wobec „rządów i dyktatury PiS”. Wzięło w nim udział ok. 30 osób. Nie wznoszono żadnych haseł. Jedynie konferansjer spokojnym głosem przypominał o idei wydarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To teraz kobiety będą robić za inkubatory i rodzić downy z przymusu
Połowa pedałów w rurkach a druga lesbijek (15latek, które penisa na oczy nie widziały i nie wiedzą o co walczą)... Szkoda komentować
Łukaszenka na Białorusi z dniem wczorajszym z młodych aktywistów partyjnych powołał "drużyny ludowe" i chce im dać broń do ręki do walki z zbuntowanymi kobietami.A u na na wezwanie prezesa Bąkiewicz powołał "straż narodową" a neofaszyści powołali"brygady narodowe" czyli bojówki władzy złożone z kiboli To oni bedą strzec lokali partyjnych PiS,pomników PiS,działaczy PiS,aktywistów duchownych a także kościołów przed spacerującą młodzieżą i kobietami.Mają ku temu odpowiednie oręże czyli kastety,różańce z kulek ciężkiego metalu groźniejszych jak maczety.Broni na razie jak na Białorusi nie dostana.Wojsko i policja przeznaczona do obrony władzy przed ludem masowo choruje i jest niezdolna do walki z kobietami. Ciekawe czy planowana jest wymiana doświadczeń w zakresie taktyki z Łukaszenka.Juz w tym samym czasie powołali takie same formacje.Zapewne zbieg okoliczności.https://kresy24.pl/lukaszenka-kazal-rozdac-bron-druzynom-ludowym-bo-w-grodnie-wywieszano-polskie-flagi/
Szkoda komentować Pana wypociny Panie obserwator
Cwaniak w necie , pisda w świecie ? Ja jestem tym pedałem w rurkach, chcesz mi to w twarz powiedzieć , stulejarzu ? Tylko sam na sam, nie z banda swoich zamaskowanych ( nie mam na myśli obowiązkowych maseczek, tylko dodatki ) tchórzliwych homoziomkow?
Sam bym z tych fotek palcem pokazał 4 "damy" która to lesba i się z tym nie kryje....
To spacer Kodżaka od Kukiza , nie mający nic wspólnego z protestem dziewczyn . Frekwencja i zaangażowanie - porażka :(
Ten PRZEMYSKI OBSERWATOR to PŁATNY pisowski troll . Płacą mu w rublach i kopiejkach.
Przecież tam garstka osób była...w tym z urzędu, radni i jego koledzy...
a emocje były jak na grzybobraniu :)
Do obserwatora.Pan obraża w imię Miłosierdzia Bożego oczywiście. Skąd w Panu tyle jadu i nienawiści.Pana wpis to hejt w krystalicznej postaci. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się MILCZY- a w tych słowach nie ma nic mądrego.Ja się nie rozumie istoty sprawy - to się MILCZY albo można jeszcze poszerzyć swoje horyzonty myślowe i obejrzeć albo poczytać informacje w innych stacjach niż tuba propagandowa.Kobiety nie chciały wyjść na ulice- zostały znowu zmuszone, bo odebrano im podstawowe prawo wolności - prawo wyboru.To zrozumieć może jednak tylko osoba o szerokich horyzontach myślowych.
Kodżak, urzędnicy (bardzo etycznie swoją drogą, szczególnie ten który mówi o nieupartyjnianiu samorządów) i koledzy próbujący zbić kapitał polityczny w szczycie pandemii i ruiny prezydenckiej miasta. No naprawdę godne pochwały. Komuś się wielka polityka pomyliła z obowiązkami rajcy miejskiego. Ambicje miejskie, zwyczaje wiejskie.
A czy jutro jest pochód z okazji Halloween? Bo już myślałem, że to wczoraj się odbyło. Móc tak pochodzić spokojnie z pustą dynią po mieście ... i postraszyć piorunami.
Do obserwatora- ponownieW liście duchowni wskazali też szereg zachowań, które "w imię Ewangelii powinniśmy niezwłocznie" wprowadzić:skończyć z używaniem religii do celów politycznych i porzucić przekonanie, że rozstrzygnięcia prawne mogą przynieść trwałą zmianę wrażliwości sumień, czego pragniemy głosząc Ewangelię,przeciwstawić się radykalnie nierównemu traktowaniu kobiet i mężczyzn,zaprzestać wspierania sił szowinistycznych i ksenofobicznych zaprzeczających uniwersalizmowi chrześcijaństwa,nie dopuszczać do dyskryminowania kogokolwiek z powodu orientacji czy rasy, co ostatnio pojawiało się w wypowiedziach przedstawicieli Kościoła.TAKI LIST NAPISAŁO 27 KSIĘŻY- Mam nadzieję że Pan przeczyta i wreszcie coś zrozumie.
Upośledzony jesteś a Każdy Down jest mądrzejszy od ciebie obrażasz te wspaniałe istoty a matka idąc twoim myśleniem powinna Cię przed narodzinami zeskrobać rozumiesz to...
Raczej upośledzona kieruję to do gabryśki
Każdy naród który zabija dzieci w łonie matki jest narodem bez przyszłości
emonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Prawdziwy Polak to patriota i katolik. Choćby był łysy i nie był w kościele od bierzmowania, ma Polskę i Boga w sercu, a przynajmniej ogląda polską telewizję. Dlatego będzie bronił kościołów, to znaczy budynków, przed pedałami, Żydami, komuchami, islamem czy tvnem, bo to to samo. Tym bardziej, jeśli nie przyjdą. Gdyby mógł, sam urodziłby dla Polski downa.
ale mało ludzi wstyd dla Przemyśla widać że zaścianek i galicja ale jak chcą tak mają
Na szczęście Ciebie (chodź widzę że z deficytem intelektualnym), ktoś urodził. Więc dziękuj póki masz komu! Zdrowia życzę.
Przyglup czy co?Mamy się wstydzić, że jesteśmy normalni.
Będzie bić polską kobietę za domniemanie napaści na budynek żydowskiego boga.
Powtórka z historii dla Robota, prawdziwego "patrioty i katolika" (być może Rycerza Chrystusa itd.itd.). Święci i Kościół o kobietach - „Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80” [...] „Kobiety są błędem natury z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu, są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny”[...] „Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów” [...] „Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości do wykonywania prac domowych” (św.Tomasz z Akwinu [1225-1274] – ojciec kościoła katolickiego);- „Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego,winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej” (Tertulian [160 - po 220 r.];- „W miejscu gdzie zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta” (Synod Paryski- 846 r.);- „Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła”(Synod Coyaca1050r.);- „Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i dostają przy tym podniety, muszą zostać ukarani” [...] „Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupów jako niewolnice” (Synod w Toledo);- „U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd” (Clemens Alexandrinus - 215 r.);- „Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ani otrzymywać listów” (Synod w Ewirze - IV w.n.e.);- „Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna, uświęcona jedynie przez macierzyństwo”[...] „Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn”(św.Jan Chryzostom [349-407); - „Kobieta jest osobą poślednią, nie stworzona na obraz i podobieństwo Boga [...]To naturalny porządek rzeczy,że kobieta ma służyć mężczyźnie”. (św. Augustyn [354-430]); - „Kobieta powinna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na podobieństwo Boga” (św. Ambroży [ok. 340-374]); - „Kiedy widzisz kobietę,pamiętaj:to diabeł! Ona jest swoistym piekłem”( Kapokrates -założyciel klasztoru).
Kodżak obrońcą demokracji i ludu. Koniec świata! :) Czy świeżo upieczony maturzysta zna wogóle znaczenie słowa „dyktatura”?
A co mają 80 letnie Niewiasty protestować??? Na takie nikt normalny się już nie wyspina żeby pokryć. Nie urodzi. Dobrze robią te młode. Mają rodzić zdrowe dzieci i o to chodzi. Najgorsze szuje co tu piszą badziewie i chcą chorych. Jeble.
Ty bobas, co to za naród paralityków i innych posrańców? Wal się chłopie!
laski, różance, sznity ,tatuaże , dzisiaj wojownik maryji wam pokaże jak się bawić w pałacu biskupim w PRZEMYŚLU na barze.
panie radny pan nie jesteś z Przemyśla. to że kilka lat temu psim swędem znalazłeś się w moim mieście i dzięki klerowi i układom "czarnym" zaistniałeś w obszarze miejskim to nie uważaj się za rycerza czy tam wojownika maryji - amen.
i nie módl się za mnie, jak to masz w oportunistycznej praktyce,
ten wpis został wygenerowany automatycznieprosimy nie odpowiadaćrobot dziękuje JPprawdopodobnie posłużył się ironiąprawdziwy Polak jest za życiemza każdym życiemupośledzone dzieci rodzą i wychowują prawdziwe Polkizwykle samotnie
Białorusi, ciekawe ile z tych gimnazjalistek wie gdzie ta mityczna Białoruś leży? A ty Tadeusz wiesz?
Wypada tylko Szanownemu Panu odpowiedzieć w slangu dzisiejszych licealistek W..........,
:protest " , to masz się czym chwalić ,że jesteś w rurach , czyli dewiant
To teraz kobiety będą robić za inkubatory i rodzić downy z przymusu
Połowa pedałów w rurkach a druga lesbijek (15latek, które penisa na oczy nie widziały i nie wiedzą o co walczą)... Szkoda komentować
Łukaszenka na Białorusi z dniem wczorajszym z młodych aktywistów partyjnych powołał "drużyny ludowe" i chce im dać broń do ręki do walki z zbuntowanymi kobietami.A u na na wezwanie prezesa Bąkiewicz powołał "straż narodową" a neofaszyści powołali"brygady narodowe" czyli bojówki władzy złożone z kiboli To oni bedą strzec lokali partyjnych PiS,pomników PiS,działaczy PiS,aktywistów duchownych a także kościołów przed spacerującą młodzieżą i kobietami.Mają ku temu odpowiednie oręże czyli kastety,różańce z kulek ciężkiego metalu groźniejszych jak maczety.Broni na razie jak na Białorusi nie dostana.Wojsko i policja przeznaczona do obrony władzy przed ludem masowo choruje i jest niezdolna do walki z kobietami. Ciekawe czy planowana jest wymiana doświadczeń w zakresie taktyki z Łukaszenka.Juz w tym samym czasie powołali takie same formacje.Zapewne zbieg okoliczności.https://kresy24.pl/lukaszenka-kazal-rozdac-bron-druzynom-ludowym-bo-w-grodnie-wywieszano-polskie-flagi/