Przemyscy radni przeznaczyli ponad 500 tys. zł na zabezpieczenie wkładu własnego, potrzebnego na zakup autobusów dla Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o.o.
To „wzmocnienie” wkładu własnego miasta na unijny projekt w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego, dotyczący zakupu 15 nowoczesnych autobusów dla spółki MZK. Tym razem chodzi o kwotę 504 tys. 783 zł. Pieniądze na ten cel zostały zabezpieczone już w ub.r., ale za względu na długi proces przygotowywania warunków zamówienia, przetarg został ogłoszony dopiero w sierpniu 2017 r.
Ponadto, ze względu na sporą ilość zapytań, termin składania ofert kilkukrotnie się przesuwał. Ostatecznie przetarg został rozstrzygnięty 2 listopada 2017 r., co spowodowało, że dostawę autobusów z wyposażeniem zaplanowano na br. A w związku z tym konieczne było ponowne zabezpieczenie wkładu własnego na ten cel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przetarg nowych autobusów był na jesień 2017. Jest lato 2018 i gdzie one są?
łoj , ale się obudzili przed wyborami. A tak skromnie zapytam , skąd nagle kasa , przecież do tej pory nie było niemal na nic , ani "na chleb , ani na czapkę ani nawet na słodką babkę". Ale to słodka tajemnica przemyskich pisiorów jak wyczarować czy wymodlić nagle kasę a na początku kadencji Choma oznajmił " większych inwestycji nie będzie". Może to nie wielka inwestycja ale pół miliona to dla tego zadupia moc pieniędzy , wielka kasa i nagle w tle wybory i będą jakieś autobusy ponoć 15 , przypominam w Rzeszowie wyjechało na ulice i drogi 50 szt. i w dalszej kolejności kolejne 50. No cóż można i tak cudownie rozmnażać przed wyborami również pieniądze suwerena ale , ale trzeba komuś zabrać , pytam komu?.
To jest kwota na pół autobusu a reszta?
pół miliona na autobusy ciemnotę ludziom wciskacie czy sami jesteście tak głupi czy udajecie głupich. Ja też ostatnio kupiłem mercedesa ang z salonu za 5 tys.
Nie zakup a z tego co wiem dopłata z UE i od marszałka bo miasto napisało tak ptojekt że wystarczyło na ok 3 autobusy
A kiedy autobus będzie jezdził : SUCHARSKIEGO ,AKACJOWA , WANDY !!!! Tam na górze mieszkają też ludzie !!! STARZY ,SCHOROWANI ... APEL DO WŁADZ MIASTA !!!!
Niech się przeprowadzą tam gdzie autobusy jeżdżą i po problemie.
Przetarg nowych autobusów był na jesień 2017. Jest lato 2018 i gdzie one są?
łoj , ale się obudzili przed wyborami. A tak skromnie zapytam , skąd nagle kasa , przecież do tej pory nie było niemal na nic , ani "na chleb , ani na czapkę ani nawet na słodką babkę". Ale to słodka tajemnica przemyskich pisiorów jak wyczarować czy wymodlić nagle kasę a na początku kadencji Choma oznajmił " większych inwestycji nie będzie". Może to nie wielka inwestycja ale pół miliona to dla tego zadupia moc pieniędzy , wielka kasa i nagle w tle wybory i będą jakieś autobusy ponoć 15 , przypominam w Rzeszowie wyjechało na ulice i drogi 50 szt. i w dalszej kolejności kolejne 50. No cóż można i tak cudownie rozmnażać przed wyborami również pieniądze suwerena ale , ale trzeba komuś zabrać , pytam komu?.
Na pewno podniosa jak co roku podatki