Pół wieku razem to nie byle jaka okazja do świętowania. Przekonało się o tym 17 par zamieszkałych na terenie gminy Adamówka, które 22 maja w Dziennym Domu Pomocy im. bł. ks. Augusta Czartoryskiego w Cieplicach zostały odznaczone Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Małżonków, w imieniu prezydenta Rzeczpospolitej, uhonorowali: wójt gminy Edward Jarmuziewicz, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Podkarpackiego Urzędu Wojeówdzkiego w Rzeszowie dr Irena Kozimala, kierownik USC Barbara Pęcak oraz przewodniczący rady gminy Jan Kyć.
Nie zabrakło kwiatów, podniosłych życzeń, zasłużonych gratulacji i mnóstwa miłych słów. O oprawę artystyczną zadbali uczestnicy cieplickiego dziennego domu pomocy.
Na miano złotych małżonków zasłużyli państwo:
Maria i Jan Brzyscy, Czesława i Zygmunt Brzyscy, Czesława i Stanisław Buniowscy, Teresa i Ryszard Gawronowie, Danuta i Jan Doroszowie, Stanisława i Edward Dyndałowie, Krystyna i Edward Kierepkowie, Stefania i Jan Kosiorowie, Janina i Jan Masełkowie, Genowefa i Edward Niemczyccy, Janina i Michał Pawłowscy, Krystyna i Tadeusz Pokrywkowie, Krystyna i Władysław Popkowie, Maria i Tadeusz Tarowie, Maria i Paweł Tołpowie, Stanisława i Stanisław Wawrejkowie oraz Maria i Adam Zwolińscy.
Wszystkim życzymy zdrowia i miłości na kolejne, piękne lata małżeńskiego pożycia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze