Reklama

Pół wieku, człowieku! Złote gody w gminie Adamówka

Pół wieku razem to nie byle jaka okazja do świętowania. Przekonało się o tym 17 par zamieszkałych na terenie gminy Adamówka, które 22 maja w Dziennym Domu Pomocy im. bł. ks. Augusta Czartoryskiego w Cieplicach zostały odznaczone Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Małżonków, w imieniu prezydenta Rzeczpospolitej, uhonorowali: wójt gminy Edward Jarmuziewicz, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Podkarpackiego Urzędu Wojeówdzkiego w Rzeszowie dr Irena Kozimala, kierownik USC Barbara Pęcak oraz przewodniczący rady gminy Jan Kyć.

Nie zabrakło kwiatów, podniosłych życzeń, zasłużonych gratulacji i mnóstwa miłych słów. O oprawę artystyczną zadbali uczestnicy cieplickiego dziennego domu pomocy.

Na miano złotych małżonków zasłużyli państwo:
Maria i Jan Brzyscy, Czesława i Zygmunt Brzyscy, Czesława i Stanisław Buniowscy, Teresa i Ryszard Gawronowie, Danuta i Jan Doroszowie, Stanisława i Edward Dyndałowie, Krystyna i Edward Kierepkowie, Stefania i Jan Kosiorowie, Janina i Jan Masełkowie, Genowefa i Edward Niemczyccy, Janina i Michał Pawłowscy, Krystyna i Tadeusz Pokrywkowie, Krystyna i Władysław Popkowie, Maria i Tadeusz Tarowie, Maria i Paweł Tołpowie, Stanisława i Stanisław Wawrejkowie oraz Maria i Adam Zwolińscy.

Reklama

Wszystkim życzymy zdrowia i miłości na kolejne, piękne lata małżeńskiego pożycia. 


fot.UG Adamówka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości