Przemyscy policjanci przeprowadzają działania wspólne z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w placówkach handlowych.
Galerie handlowe zostały otwarte, ale zakupy możemy robić z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. 1 osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni może się znaleźć w sklepach powyżej 100 metrów kw., a 1 osoba na 10 m kw. w sklepach o mniejszej powierzchni.
Klienci muszą zachowywać 1,5 metra dystansu społecznego, zasłanianiać usta i nos, myć i dezynfekować ręce lub zakładać jednorazowe rękawiczki.
Przestrzeganie tych właśnie obowiązków kontrolowali policjanci i inspektorzy sanitarni.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za późno przyszli promocje się skończyły
Przykre. Coraz wiecej ludzi umiera pozbawionych pomocy ze strony sluzby zdrowia bo w naglych przypadkiem najwazniejsze nie ratowanie zycia a test na koronawirusa. I jeszcze koniecznie gnębienie kontrolami zwyklych ludzi. Komu? I czemu to sluży? Walka z ludzimi w obronie PlanDemii?!
Tam do Torunia na kontrolę! Belzebub zwołał sabat i zjawili się wszyscy co mają pieczę nad tymi kontrolami i widzieli jak są przestrzegane przepisy!
Szukacie w niewłaściwym miejscu, trzeba wybrać się do Torunia, tam mielibyście żniwo w postaci mandatów. Zapomniałem co wolno wojewodzie...
Posss , maybachA byliście tam i widzieliście czy oglądacie antyPOlskie szczuje typu tvn czy POlsat ???
Bobas już sam twój nick mówi wiele o tobie! Nie wiem gdzie mieszkasz i czym się żywisz te twoje komentarze świadczą że rozum już dawno cię opuścił a może go nigdy nie miałeś?! Polemizowanie z tobą nie ma sensu !
Do Pisss.A wie ze cos w tym jest co bobas pisze.Gdyby sie inaczej nazwal to bylby bardziej wiarygodny.
Państwowa Inspekcja Sanitarna w skrócie PIS ... co się dzieje? Nawet skróty zawłaszczają w tym kraju. Wkrótce pojawi się Państwowa Inspekcja Szczepionkowa ... boję się nawet myśleć o tym.Żeby tylko ktoś z tych szalonych macic nie wymyślił kartonikowy slogan - Państwowy Idioto S..... .
Błazenada! COVID RZĄDZI ALE WASZYMI UMYSŁAMI! Wyłączą TV włącz myślenie!
Za późno przyszli promocje się skończyły
Yes
Przykre. Coraz wiecej ludzi umiera pozbawionych pomocy ze strony sluzby zdrowia bo w naglych przypadkiem najwazniejsze nie ratowanie zycia a test na koronawirusa. I jeszcze koniecznie gnębienie kontrolami zwyklych ludzi. Komu? I czemu to sluży? Walka z ludzimi w obronie PlanDemii?!