Reklama

Policja i sanepid skontrolowały galerię w Przemyślu

Przemyscy policjanci przeprowadzają działania wspólne z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w placówkach handlowych.

Galerie handlowe zostały otwarte, ale zakupy możemy robić z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. 1 osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni może się znaleźć w sklepach powyżej 100 metrów kw., a 1 osoba na 10 m kw. w sklepach o mniejszej powierzchni.

Klienci muszą zachowywać 1,5 metra dystansu społecznego, zasłanianiać usta i nos, myć i dezynfekować ręce lub zakładać jednorazowe rękawiczki. 

Przestrzeganie tych właśnie obowiązków kontrolowali policjanci i inspektorzy sanitarni.


fot.KMP Przemyśl
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gienek - niezalogowany 2020-12-08 01:24:41

    Za późno przyszli promocje się skończyły  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Alina - niezalogowany 2020-12-08 08:16:27

    Yes

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2020-12-08 08:42:38

    Przykre. Coraz wiecej ludzi umiera pozbawionych pomocy ze strony sluzby zdrowia bo w naglych przypadkiem najwazniejsze nie ratowanie zycia a test na koronawirusa. I jeszcze koniecznie gnębienie kontrolami zwyklych ludzi. Komu?  I czemu to sluży?  Walka z ludzimi w obronie PlanDemii?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości