Reklama

Policjanci odkryli w stawie ciało zaginionego mężczyzny

Wczoraj policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy ze strażakami prowadzili poszukiwania za 45-letnim mielczaninem, który zaginął 16 stycznia br.

45-latek poinformował wtedy najbliższych, że jedzie na przejażdżkę i od tamtej pory nie powrócił. Samochód zaginionego kilka dni poźniej policjanci znaleźli w lesie nieopodal stawów przy ul. Długiej.

11 maja, około godz. 9.30, policjanci ujawnili w stawie ciało mężczyzny. Na miejscu – pod nadzorem prokuratora – potwierdzono, że jest to ciało zaginionego mieszkańca Mielca.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości