Piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 11. kolejkę spotkań. Najciekawszym spotkaniem był derbowy pojedynek Orła Przeworsk z Polonią Przemyśl.
Przemyska Polonia wygrała drugi z rzędu derbowy pojedynek, tym razem na boisku przy ulicy Budowlanych w Przeworsku i umocniła się na pozycji lidera tabeli.
Bardzo dobre spotkanie na trudnym terenie w Wiśniowej rozegrał KS Wiązownica, w pełni zasłużenie wywożąc stamtąd komplet punktów. Wygrał 0:2 (0:2), a bramki strzelili Kacper Rop (7.) i Arkadiusz Gil (44.).
Ogromnie natrudzić musiał się za to JKS 1909 Jarosław, który dopiero po golu samobójczym zmógł jednego z outsiderów tabeli Stal Gorzyce.
Remisowo swój pojedynek z Karpatami Krosno zakończył Piast Tuczempy. Było 1:1 (1:0), a autorem jedynego gol był w 14. min Tomasz Pasaj. Zespół prowadzony przez Łukasza Laskę może sobie jednak pluć w brodę, bo nie wykorzystał rzutu karnego i doskonałej sytuacji tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Worobiej 39. min (karny), 0:2 Andreasik 51. min.
Orzeł: Kurosz – Salwach, Strączek, Sykała, Kmiotek – Wilk (56. Młodnicki), Barszczak (87. Świst), Nykanowycz, Flis, Rączka (75. Kowal) – Błajda (56. Boratyn).
Polonia: Cisek – Solarz (14. Cach), Kuźniar, Andreasik, Padiasek – Broda (65. Bieniasz), Skiba, Worobiej (80. Błahuciak), Kazek, Sedlaczek (60. Głuszko) – Walat.
Sędziował: Paweł Drabik (Jarosław). Żółte kartki: Kurosz oraz Walat, Andreasik i Sedlaczek. Widzów: 350.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze