Reklama

Polonia kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Cenne wygrane Wiązownicy i JKS 1909

Piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 11. kolejkę spotkań. Najciekawszym spotkaniem był derbowy pojedynek Orła Przeworsk z Polonią Przemyśl.

Przemyska Polonia wygrała drugi z rzędu derbowy pojedynek, tym razem na boisku przy ulicy Budowlanych w Przeworsku i umocniła się na pozycji lidera tabeli.
Bardzo dobre spotkanie na trudnym terenie w Wiśniowej rozegrał KS Wiązownica, w pełni zasłużenie wywożąc stamtąd komplet punktów. Wygrał 0:2 (0:2), a bramki strzelili Kacper Rop (7.) i Arkadiusz Gil (44.).
Ogromnie natrudzić musiał się za to JKS 1909 Jarosław, który dopiero po golu samobójczym zmógł jednego z outsiderów tabeli Stal Gorzyce.
Remisowo swój pojedynek z Karpatami Krosno zakończył Piast Tuczempy. Było 1:1 (1:0), a autorem jedynego gol był w 14. min Tomasz Pasaj. Zespół prowadzony przez Łukasza Laskę może sobie jednak pluć w brodę, bo nie wykorzystał rzutu karnego i doskonałej sytuacji tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.


Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Worobiej 39. min (karny), 0:2 Andreasik 51. min.
Orzeł: Kurosz – Salwach, Strączek, Sykała, Kmiotek – Wilk (56. Młodnicki), Barszczak (87. Świst), Nykanowycz, Flis, Rączka (75. Kowal) – Błajda (56. Boratyn).
Polonia: Cisek – Solarz (14. Cach), Kuźniar, Andreasik, Padiasek – Broda (65. Bieniasz), Skiba, Worobiej (80. Błahuciak), Kazek, Sedlaczek (60. Głuszko) – Walat.
Sędziował: Paweł Drabik (Jarosław). Żółte kartki: Kurosz oraz Walat, Andreasik i Sedlaczek. Widzów: 350.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości