Piłkarze IV ligi podkarpackiej dokończyli 20. kolejkę spotkań. Niezwykle cenne zwycięstwo w Gorzycach odniosła Polonia Przemyśl.
Polonia jest niepokonana wiosną. Ekipa Pawła Załogi wywalczyła już 7 punktów (po wygranych z KS Wiązownica i Stalą Gorzyce oraz remisie w Czarnymi 1910 Jasło), awansując na 7. miejsce w tabeli. Co prawda w jej środku jest wielki ścisk, ale triumf w Gorzycach ma swoją wielką wartość. Bo w Gorzycach łatwo nikomu nie jest. Wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach. Dla Przemyślan trafili Miłosz Gierczak i Mateusz Wanat, dla których były to 4. trafienia w trwającym sezonie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze