Reklama

Polonia Przemyśl niepokonana wiosną. Wygrała w Gorzycach


Piłkarze IV ligi podkarpackiej dokończyli 20. kolejkę spotkań. Niezwykle cenne zwycięstwo w Gorzycach odniosła Polonia Przemyśl.


Polonia jest niepokonana wiosną. Ekipa Pawła Załogi wywalczyła już 7 punktów (po wygranych z KS Wiązownica i Stalą Gorzyce oraz remisie w Czarnymi 1910 Jasło), awansując na 7. miejsce w tabeli. Co prawda w jej środku jest wielki ścisk, ale triumf w Gorzycach ma swoją wielką wartość. Bo w Gorzycach łatwo nikomu nie jest. Wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach. Dla Przemyślan trafili Miłosz Gierczak i Mateusz Wanat, dla których były to 4. trafienia w trwającym sezonie.

Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 1:2 (1:2)

  • Bramki: Gierczak, Wanat
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/03/2026 16:48
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama