Reklama

Polonia rozgromiła Przełom. Odmieniony Orzeł. Cenne punkty Piasta i Wiązownicy

29 i 30 września br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 10. kolejkę spotkań.

Znakomity, kolejny mecz rozegrał lider z Przemyśla. Tym razem podopieczni Grzegorza Opalińskiego nie dali najmniejszych szans Przełomowi Besko, a pięć strzelonych bramek to absolutne minimum, jakim mogli ukarać beniaminka.
Po wodzą nowego trenera Grzegorza Sitka błyskawicznie na nogi stanął Orzeł Przeworsk, ogrywając 1:0 (0:0) wyżej notowany Wisłok z Wiśniowej. Autorem jednynej bramki był w 51. min Kacper Rączka.
Sporo z outsiderem tabeli Koroną Rzeszów musiał namęczyć się JKS 1909 Jarosław, ale ostatecznie podopieczni Pawła Załogi zgarnęli trzy punkty.  Wygrali 2:1 (0:1), a bramki strzelili Bartłomiej Raba (55. min) i Wadim Ukrainiec (78. min).
Bardzo cenny jeden punkt przywieźli natomiast z obcych boisk piłkarze z Tuczemp i Wiązownicy. Ci pierwsi nie dali się pokonać w Dębicy Wisłoce, remisując 1:1 (0:0) po goleu Łukasza Czuba w 61. min, ci drudzy stawili czoła Ekoball Stali w Sanoku, także remisując 1:1 (1:0). Bramkę strzelił Paweł Bartnik (67. min).

 

Reklama

Polonia Przemyśl – Przełom Besko 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Skiba 31. min, 2:0 Bieniasz 39. min, 3:0 Bieniasz 63. min, 4:0 Worobiej 66. min, 5:0 Worobiej 83. min (karny).
Polonia: Cisek – Solarz, Kuźniar, Andreasik, Padiasek – Sedlaczek (61. Głuszko), Skiba, Kazek (74. Błahuciak), Worobiej, Bieniasz (74. Karakuszka) – Walat (67. Broda).
Przełom: Półkoszek – Czura, Osiniak, Śmietana, Mogilany – Saljuk – Langos (76. Fydryk), Szybka, Kapłon, Winnicki – Kuzio (76. Kwiatkowski).
Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Głuszko oraz Kuzio, Czura i Kapłon. Widzów: 100.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama