Reklama

Polonia strącona z fotela lidera

W ostatnim, rozegranym dzisiejszego (20 sierpnia br.) popołudnia, meczu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej Polonia zmierzyła się w Przemyślu z Ekoball Stalą Sanok.

Podopieczni Grzegorza Opalińskiego po dwóch kolejkach spotkań byli liderem tabeli. Wygrana z sanoczanami pozwoliłaby im tę pozycję utrzymać. Niestety, nie udało się. Mecz był bardzo wyrównany, jak to zwykle bywało i bywa w starciach Polonii i Stali.

Gospodarze uzyskali prowadzenie w 45. min po strzale z rzutu karnego Tomasza Walata, który pod nieobecność Pawła Piątka (zerwane więzadła) zdobył już trzecią bramkę dla Polonii. 10 minut po przerwie do wyrównania doprowadził Jakub Ząbkiewicz i remisem 1:1 zakończył się ten pojedynek.

Reklama

To sprawiło, że Polonia straciła fotel lidera na rzecz Wisłoka Wiśniowa, który wygrał do tej pory wszystkie trzy spotkania. Przemyślanie spadli zaś na 4. miejsce w ligowej tabeli.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama