W ostatnim, rozegranym dzisiejszego (20 sierpnia br.) popołudnia, meczu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej Polonia zmierzyła się w Przemyślu z Ekoball Stalą Sanok.
Podopieczni Grzegorza Opalińskiego po dwóch kolejkach spotkań byli liderem tabeli. Wygrana z sanoczanami pozwoliłaby im tę pozycję utrzymać. Niestety, nie udało się. Mecz był bardzo wyrównany, jak to zwykle bywało i bywa w starciach Polonii i Stali.
Gospodarze uzyskali prowadzenie w 45. min po strzale z rzutu karnego Tomasza Walata, który pod nieobecność Pawła Piątka (zerwane więzadła) zdobył już trzecią bramkę dla Polonii. 10 minut po przerwie do wyrównania doprowadził Jakub Ząbkiewicz i remisem 1:1 zakończył się ten pojedynek.
To sprawiło, że Polonia straciła fotel lidera na rzecz Wisłoka Wiśniowa, który wygrał do tej pory wszystkie trzy spotkania. Przemyślanie spadli zaś na 4. miejsce w ligowej tabeli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze