Reklama

„Polska w Kwiatach” - przyjdź po sadzonkę na rynek

30/06/2016 21:03

W sobotę, 2 lipca, na jarosławskim rynku będzie można nabyć sadzonki blisko 400 kwiatów, których kompozycje upiększą ogród, balkon czy taras. Odbędzie się to w ramach akcji „Polska w kwiatach”.

Podczas trwających Dni Jarosławia  rozstrzygnięty zostanie konkurs na „Najpiękniejszy Ogród, Balkon, Taras, Trawnik 2016". W sobotę nastąpi wręczenie nagród. W godzinach przedpołudniowych między 10.00 a 12.00 mieszkańcy będą mogli stworzyć bezpłatne kompozycje z blisko 400 sadzonek.

- W ten sposób przyłączamy się do 3 edycji zabawy „Polska w kwiatach". Jej celem jest promowanie ekologicznych zachowań i zainteresowanie tematem ukwiecania balkonów, tarasów czy przydomowych ogrodów – informuje Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza.

Reklama


fot.UM Jarosławia/Małgorzata Młynarska
Na jarosławskim rynku będzie można nabyć sadzonki blisko 400 kwiatów.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości