W sobotę, 2 lipca, na jarosławskim rynku będzie można nabyć sadzonki blisko 400 kwiatów, których kompozycje upiększą ogród, balkon czy taras. Odbędzie się to w ramach akcji „Polska w kwiatach”.
Podczas trwających Dni Jarosławia rozstrzygnięty zostanie konkurs na „Najpiękniejszy Ogród, Balkon, Taras, Trawnik 2016". W sobotę nastąpi wręczenie nagród. W godzinach przedpołudniowych między 10.00 a 12.00 mieszkańcy będą mogli stworzyć bezpłatne kompozycje z blisko 400 sadzonek.
- W ten sposób przyłączamy się do 3 edycji zabawy „Polska w kwiatach". Jej celem jest promowanie ekologicznych zachowań i zainteresowanie tematem ukwiecania balkonów, tarasów czy przydomowych ogrodów – informuje Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza.

fot.UM Jarosławia/Małgorzata Młynarska
Na jarosławskim rynku będzie można nabyć sadzonki blisko 400 kwiatów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze