Reklama

Polska walcząca. Wystawa militariów

Wójt gminy Przeworsk oraz Gminny Ośrodek Kultury 29 listopada zapraszają na wystawę „Polska walcząca”.

W Wiejskim Domu Kultury w Grzęsce wyeksponowane zostanie umundurowanie Wojska Polskiego z lat 1939-1960 oraz broni białej, bagnetów pochodzących z XIX i XX wieku.

To okazja do zgłębienia historii polskich sił zbrojnych od II wojny światowej, przez I Armię Wojska Polskiego, aż po wczesny okres PRL-u do lat 60. Zostaną zaprezentowane bagnety pochodzenia angielskiego, austriackiego, brazylijskiego, francuskiego, niemieckiego, szwajcarskiego oraz włoskiego.

Wszystkie przedmioty pochodzą z prywatnych zbiorów.  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości