Reklama

Pomachał dziewczynie i został zaatakowany. Napastnikowi z autobusu grozi do 5 lat więzienia

25/10/2021 08:34

Do zdarzenia doszło na dworcu autobusowym przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu.

Jak ustalono, 19-letni mieszkaniec Przemyśla wieczorem odprowadzał swoją dziewczynę na dworzec autobusowy. Gdy ta wsiadła do autobusu, mężczyzna pomachał jej ręką na pożegnanie.

Wówczas nieznany mu 27-latek, siedzący w autobusie, wysiadł z pojazdu i zaczął krzyczeć do niego „czy ma jakiś problem”, następnie uderzył go z pięści w twarz, wsiadł do pojazdu i odjechał.

Zdezorientowany 19-latek na miejsce zdarzenia wezwał patrol policji. Młody człowiek wskutek uderzenia doznał urazu twarzy.

Kryminalni przemyskiej komendy szybko ustalili sprawcę. Napastnikiem okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. W trakcie czynności mężczyzna  przyznał się do winy.

Reklama

Tłumaczył, że w dniu, kiedy doszło do tego zdarzenia, był pod wpływem alkoholu i myślał, że chłopak machał do niego, chcąc go sprowokować.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości