Reklama

Ponad 2 promile w wydychanym

22/02/2024 19:41

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena. 54-latek wydmuchał ponad 2 promile.

Pełniąc służbę w Pełnatyczach, mundurowi zatrzymali do kontroli volkswagena. Ich podejrzenie wzbudził tor jazdy kierowcy osobówki. Jak się okazało, 54-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał przed sądem. Grożą mu: do 3 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

„Apelujemy o zdecydowaną reakcję, gdy widzą, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach”

Reklama

– przypomina przeworska komenda.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama