Nietrzeźwy mężczyzna wsiadł do mercedesa i odjechał spod jednej z restauracji w Ulanowie.
W czwartek (28 kwietnia br.) policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o pijanym kierowcy, jadącym w stronę centrum Ulanowa. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Kościelnej przez patrol komisariatu w Rudniku nad Sanem. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec Zarzecze ma 2,77 promila alkoholu we organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze