Reklama

Ponad 2,7 promila podczas jazdy

01/05/2016 16:24

Nietrzeźwy mężczyzna wsiadł do mercedesa i odjechał spod jednej z restauracji w Ulanowie.

W czwartek (28 kwietnia br.) policja otrzymała telefoniczne zgłoszenie o pijanym kierowcy, jadącym w stronę centrum Ulanowa. Mężczyzna został zatrzymany na ul. Kościelnej przez patrol komisariatu w Rudniku nad Sanem. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec Zarzecze ma 2,77 promila alkoholu we organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości