– Zwracamy się przede wszystkim do opozycji i środowisk z nią związanych, by pozwolili nam pracować. Nie przeszkadzali. Pozwolili realizować cele i zadania rządu, które obiecaliśmy w programie wyborczym – apelowała posłanka PiS Anna Schmidt-Rodziewicz podczas konferencji prasowej zorganizowanej w poniedziałek w Jarosławiu.
Spotkanie było częścią akcji prowadzonej przez parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości w całym kraju. Głównym hasłem, a zarazem apelem do środowisk opozycyjnych[paywall] było przesłanie: pozwólcie nam pracować.
– Przede wszystkim jest mowa o szumie medialnym związanym z Trybunałem Konstytucyjnym – mówiła parlamentarzystka, przypominając przebieg dyskusji oraz argumenty PiS przemawiające za przyjętymi rozwiązaniami. Mówiła o awanturach politycznych, o skargach do Brukseli kierowanych przez przedstawicieli PO i .Nowoczesnej, wspominając, że takie postępowanie nie miało do tej pory precedensu. Zarzutów kierowanych w stronę opozycji było więcej. Dotyczyły m.in. łamania prawa w poprzedniej kadencji.
– My przywracamy porządek demokratyczny. Dziś odbywają się takie konferencje w całym okręgu. Zwracamy się z gorącym apelem. Pozwólcie nam pracować, realizować demokratyczne standardy sprawowania władzy. Mamy nadzieję na odzew i rzeczową merytoryczną debatę. Przed nami ważne ustawy. Prosimy o zakończenie hucpy politycznej na łamach mediów, parlamentu, a także organizacji międzynarodowych – mówiła posłanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A któż wam przeszkadza ? Macie 234 posłów, prezydenta, unieszkodliwiony trybunał, media narodowe, za chwilę prokuraturę.
Kiepskiemu tancerzowi i podłoga przeszkadza.
Tym PISoBOLSZEWICKIM miernotom przeszkadzają wszyscy, nawet Putin z Orbanem :)
zostało jej jeszcze 3,5 roku na gadanie głupot. Jak nie chodziłem na wybory, tak pójdę, aby wykluczyć sektę pisssss
Słusznie. Trzeba dać spokojnie partolić wszystko tym młotkom, bo w ten sposób szybciej skończą z pożytkiem dla Polski. W zasadzie już nie powinno ich być.
Dziękuję za spotkanie w Adamówce które poprawia świadomość społeczeństwa niszczoną przez agresywną politykę medialną poprzedniego rządu podobnie jak powyższe wpisy dyżurnych polityków nie mogących się pogodzic z utratą władzy i wpływów
A któż wam przeszkadza ? Macie 234 posłów, prezydenta, unieszkodliwiony trybunał, media narodowe, za chwilę prokuraturę.
Kiepskiemu tancerzowi i podłoga przeszkadza.
Tym PISoBOLSZEWICKIM miernotom przeszkadzają wszyscy, nawet Putin z Orbanem :)