Reklama

Posłanka PiS: – Pozwólcie nam pracować

06/02/2016 13:54

– Zwracamy się przede wszystkim do opozycji i środowisk z nią związanych, by pozwolili nam pracować. Nie przeszkadzali. Pozwolili realizować cele i zadania rządu, które obiecaliśmy w programie wyborczym – apelowała posłanka PiS Anna Schmidt-Rodziewicz podczas konferencji prasowej zorganizowanej w poniedziałek w Jarosławiu.

Spotkanie było częścią akcji prowadzonej przez parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości w całym kraju. Głównym hasłem, a zarazem apelem do środowisk opozycyjnych[paywall] było przesłanie: pozwólcie nam pracować.

– Przede wszystkim jest mowa o szumie medialnym związanym z Trybunałem Konstytucyjnym – mówiła parlamentarzystka, przypominając przebieg dyskusji oraz argumenty PiS przemawiające za przyjętymi rozwiązaniami. Mówiła o awanturach politycznych, o skargach do Brukseli kierowanych przez przedstawicieli PO i .Nowoczesnej, wspominając, że takie postępowanie nie miało do tej pory precedensu. Zarzutów kierowanych w stronę opozycji było więcej. Dotyczyły m.in. łamania prawa w poprzedniej kadencji.

– My przywracamy porządek demokratyczny. Dziś odbywają się takie konferencje w całym okręgu. Zwracamy się z gorącym apelem. Pozwólcie nam pracować, realizować demokratyczne standardy sprawowania władzy. Mamy nadzieję na odzew i rzeczową merytoryczną debatę. Przed nami ważne ustawy. Prosimy o zakończenie hucpy politycznej na łamach mediów, parlamentu, a także organizacji międzynarodowych – mówiła posłanka.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-02-06 16:32:40

    A któż wam przeszkadza ? Macie 234 posłów, prezydenta, unieszkodliwiony trybunał, media narodowe, za chwilę prokuraturę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SP - niezalogowany 2016-02-06 18:52:45

    Kiepskiemu tancerzowi i podłoga przeszkadza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-02-06 22:14:55

    Tym PISoBOLSZEWICKIM miernotom przeszkadzają wszyscy, nawet Putin z Orbanem :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama