Reklama

Potrzebny dom starców

07/10/2015 07:33

– Chciałem zwrócić uwagę na potrzebę wybudowania w Pawłosiowie domu starców. Mam świadomość, że nasza gmina nie jest bogata, jednak wiem, że są takie potrzeby wśród społeczeństwa. W naszej miejscowości jest kilka budynków, które po remoncie nadawałyby się do tego celu. Wiadomo, że jest to spora inwestycja, ale myślę, że warto pomyśleć o starszych ludziach, którzy nierzadko potrzebują takiej przystani.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama