– Chciałem zwrócić uwagę na potrzebę wybudowania w Pawłosiowie domu starców. Mam świadomość, że nasza gmina nie jest bogata, jednak wiem, że są takie potrzeby wśród społeczeństwa. W naszej miejscowości jest kilka budynków, które po remoncie nadawałyby się do tego celu. Wiadomo, że jest to spora inwestycja, ale myślę, że warto pomyśleć o starszych ludziach, którzy nierzadko potrzebują takiej przystani.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze