Reklama

Pożegnanie lata na osiedlu „Salezjańskie”


W najbliższą niedzielę, 21 września, na osiedlu „Salezjańskie” w Przemyślu odbędzie się V Piknik Osiedlowy „Pożegnanie lata”. Impreza rozpocznie się o g. 15, atrakcji nie zabraknie dla nikogo!


WRZ21

godz: 15:00

Pikniki żegnające lato i wakacje to wydarzenia plenerowe, które mają na celu integrację lokalnego społeczeństwa i stworzenie przestrzeni do aktywnego odpoczynku. Tego typu spotkania mają formę otwartą i łączą elementy rozrywki, kultury oraz rekreacji. W programie nie brak atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak: występy artystyczne, animacje, konkursy czy gry plenerowe.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama