W najbliższą niedzielę, 21 września, na osiedlu „Salezjańskie” w Przemyślu odbędzie się V Piknik Osiedlowy „Pożegnanie lata”. Impreza rozpocznie się o g. 15, atrakcji nie zabraknie dla nikogo!
Pikniki żegnające lato i wakacje to wydarzenia plenerowe, które mają na celu integrację lokalnego społeczeństwa i stworzenie przestrzeni do aktywnego odpoczynku. Tego typu spotkania mają formę otwartą i łączą elementy rozrywki, kultury oraz rekreacji. W programie nie brak atrakcji dla dzieci i dorosłych, takich jak: występy artystyczne, animacje, konkursy czy gry plenerowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze