– Podobają mi się zmiany, jakie zachodzą na ulicy Grunwaldzkiej w Jarosławiu. Co prawda na początku myślałam, że niewiele się tam zmieni. Ostatnio dowiedziałam się jednak, że jest w planach postawienie tu ławek i kwietników i myślę, że może to tylko dodać miastu uroku. Wybiegając w przyszłość… miło będzie sobie usiąść na wiosnę w takiej scenerii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Usiąść i wąchać spaliny z samochodów, które stoją przed przejściem i przed skrzyżowaniem.
Usiąść i wąchać spaliny z samochodów, które stoją przed przejściem i przed skrzyżowaniem.