Reklama

Pracownik UM w Przemyślu ma koronawirusa. Ograniczenie w obsłudze dowódów osobistych

Uwaga! Sytuacja jest dynamiczna i może ulec zmianie.

Informację o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z pracowników wydziału przekazał dziś władzom miasta Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Postanowiono, że od 21 do 27 grudnia Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego – Sekcja Dowodów Osobistych będzie pracować w ograniczonym zakresie. Obsługa będzie się odbywać wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości