15 maja br. w siedzibie komendantury Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej przy ul. Mickiewicza w Przemyślu i placówce „pograniczników” w Huwnikach gościł prezydent RP Andrzej Duda.
To była nieoficjalna, typowo robocza wizyta u przedstawicieli służb granicznych, związana oczywiście z obchodzonym 16 maja świętem Straży Granicznej. Gospodarzem spotkania był komendant BiOSG gen. bryg. Robert Rogoz. Z prezydentem A. Dudą nad San przybył również komendant główny SG, gen. dyw. SG Tomasz Praga[paywall].
„Prezydent zapoznał się z warunkami służby na wschodniej granicy oraz rozmawiał o obecnych działaniach podejmowanych w związku z pandemią koronawirusa. W ostatnich miesiącach Straż Graniczna zrealizowała m.in. bezprecedensową operację związaną z zamknięciem granicy państwowej, w tym przywróceniem pełnej kontroli na granicy wewnętrznej Unii Europejskiej” – poinformowała oficjalna strona internetowa Prezydenta RP.
A. Duda gościł także w placówce SG w Huwnikach, gdzie zaprezentowano mu sprzęt, którym dysponują pogranicznicy z BiOSG. W towarzystwie funkcjonariuszy przemierzył odcinek biegnący wzdłuż polsko-ukraińskiej granicy. W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu służy ponad 2 tys. funkcjonariuszy odpowiedzialnych za ochronę granicy z Ukrainą oraz Słowacją.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kaczyński przyjeżdżał ze swoją świtą i to nie pomogło, aby wygrał Choma. Teraz kolejny zbawca narodu w Przemyślu za 2 mld zł.
Czego oni wszyscy bez maseczek, łamią zakazy, gdzie traktowanie ludzi jednakowo. PIS robi sobie co im się żywnie podoba, kiedyś to się skończy. Czego inni ministrowie z PIS nie noszą maseczek, niech zniosą te chore maseczki.
Zawsze komuś coś nie pasuje tu nie ma tego tu jakieś 2 miliardy tu nie ma maseczki Polska nienawiść do kazdego,chore społeczeństwo ciemnogród pozdrawiam
Gość bo widzisz zwykłemu Kowalskiemu wprowadza się obowiązujący pod karą ustawowy reżim i ma go przestrzegać , a gdzie w tym wszystkim jest przestrzeganie tego prawa przez nich samych ?
Prawo jest tylko dla tych co w gumakach chodzą.
Adżej! Wiesz ty nieszczęśniku, że mogli ciebie ukraińscy pogranicznicy "ustrielat"? Tyś gieroj...
Przepraszam, nie Choma, tylko Hamryszczak. Jeden PiS...
Paniczny strach przed ludźmi,których chce być prezydentem.Ostatnio tylko w towarzystwie policjantów,strażników czy też duchownych.
Komendant Glowny SG toPrzemyslanin.Wiedzieliscie?
Zbyt pewność siebie gubi czujność widać jak pan prezydent na 100% przekonany że wygra następną kadencje
Kaczyński przyjeżdżał ze swoją świtą i to nie pomogło, aby wygrał Choma. Teraz kolejny zbawca narodu w Przemyślu za 2 mld zł.
Czego oni wszyscy bez maseczek, łamią zakazy, gdzie traktowanie ludzi jednakowo. PIS robi sobie co im się żywnie podoba, kiedyś to się skończy. Czego inni ministrowie z PIS nie noszą maseczek, niech zniosą te chore maseczki.
Ale Choma nie startował ;-)