Reklama

Prezydent Andrzej Duda w BiOSG w Przemyślu

15 maja br. w siedzibie komendantury Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej przy ul. Mickiewicza w Przemyślu i placówce „pograniczników” w Huwnikach gościł prezydent RP Andrzej Duda.

To była nieoficjalna, typowo robocza wizyta u przedstawicieli służb granicznych, związana oczywiście z obchodzonym 16 maja świętem Straży Granicznej. Gospodarzem spotkania był komendant BiOSG gen. bryg. Robert Rogoz. Z prezydentem A. Dudą nad San przybył również komendant główny SG, gen. dyw. SG Tomasz Praga[paywall].

„Prezydent zapoznał się z warunkami służby na wschodniej granicy oraz rozmawiał o obecnych działaniach podejmowanych w związku z pandemią koronawirusa. W ostatnich miesiącach Straż Graniczna zrealizowała m.in. bezprecedensową operację związaną z zamknięciem granicy państwowej, w tym przywróceniem pełnej kontroli na granicy wewnętrznej Unii Europejskiej” – poinformowała oficjalna strona internetowa Prezydenta RP.

A. Duda gościł także w placówce SG w Huwnikach, gdzie zaprezentowano mu sprzęt, którym dysponują pogranicznicy z BiOSG. W towarzystwie funkcjonariuszy przemierzył odcinek biegnący wzdłuż polsko-ukraińskiej granicy. W Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu służy ponad 2 tys. funkcjonariuszy odpowiedzialnych za ochronę granicy z Ukrainą oraz Słowacją.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Robin - niezalogowany 2020-05-19 10:58:27

    Kaczyński przyjeżdżał ze swoją świtą i to nie pomogło, aby wygrał Choma. Teraz kolejny zbawca narodu w Przemyślu za 2 mld zł.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2020-05-19 11:20:48

    Czego oni wszyscy bez maseczek, łamią zakazy, gdzie traktowanie ludzi jednakowo. PIS robi sobie co im się żywnie podoba, kiedyś to się skończy. Czego inni ministrowie z PIS nie noszą maseczek, niech zniosą te chore maseczki. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2020-05-19 11:28:49

    Ale Choma nie startował ;-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama