Pomysłowością wykazał się powracający z przepustki więzień zakładu karnego w Medyce. Odurzającą substancję chciał przeszmuglować w... długopisie.
Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w piątek. Wypełniony podejrzaną, przezroczystą substancją długopis, przykuł uwagę funkcjonariuszy zakładu karnego, którzy natychmiast wezwali miejscowych policjantów. Badanie narkotesterem wykazało, że tajemnicza zawartość długopisu to amfetamina.
38-letni osadzony w zakładzie karnym mieszkaniec powiatu leżajskiego został przesłuchany, po czym wrócił do więziennej celi. Długopis, który próbował przeszmuglować za bramy więzienia, został oddany do dalszych analiz. Ustalane są także szczegóły przestępstwa. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kolejne 3 lata odsiadki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze