Na środowej sesji rady miasta burmistrz Krzysztof Szpyt poinformował o planowanym przebiegu obwodnicy Lubaczowa.
Jest już niemal przesądzone, że nowa droga powstanie według dotychczasowego planu, czyli przez osiedle Mazury. Jak mówił burmistrz, prace urzędu marszałkowskiego w tym zakresie są na tyle zaawansowane, że pozostały tylko dwie opcje: zgodzić się lub zrezygnować z inwestycji. – Patrząc z perspektywy przyszłych pokoleń, szkoda byłoby z tego zrezygnować – wyjaśniał burmistrz. Zapowiedział również działania osłonowe na rzecz mieszkańców.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.obwodnica.... mily temat dla mieszkancow mazur (czekam na biadolenie)
obwodnica.... mily temat dla mieszkancow mazur (czekam na biadolenie)