– Niedawno zawitała prześliczna, ciepła wiosna. Pogoda jest wspaniała, wręcz idealna, aby wyjść na spacer lub na rower. Niestety całą przyjemność z wiosennych wędrówek odbierają wszechobecne śmieci. Ostatnio przechodziłam nad Sanem, który czystością nie grzeszy. Co dostrzegłam? Butelki, siatki, plastiki, opakowania po jogurtach, chusteczki, puste paczki chipsów, łyżeczki i widelce.
Zastanawiam się, czy naprawdę to takie trudne, żeby wyrzucać śmieci do kosza? Jestem zdegustowana za każdym razem, kiedy przechodzę przez most. Siatki wręcz fruwają w powietrzu. Przemyśl nie jest metropolią, więc dlaczego jest tak bardzo zaśmiecony?! To wstyd, że nie potrafimy utrzymać czystości. To wstyd, że nie szanujemy terenów, na których spędzamy wolny czas. To wstyd, że przechodzimy obok śmieci, ignorując problem. Niedawno grupa przemyślan sprzątała nad Sanem, a sytuacja nadal jest tragiczna. Jeżeli nie opanujemy się teraz, miasto zasypią nieczystości. Przemyślanie muszą pójść po rozum do głowy i żyć bardziej świadomie, szanując miejsce, w którym mieszkają.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A to jest rzeczywiście zastanawiające.Jeszcze kilka lat temu w Parku przed remontem prawie na każdym kroku były śmieci nawet w najmniej oczekiwanym miejscu.Ale po remoncie kiedy ustawiono dzisiątki koszy systematycznie opróżniane ten problem zniknął .A w parku na Lipowicy gdzie kosza nie uświadczysz park to właściwie śmietnisko.Coś w tym jest..
Miasto powinno zainwestować w kosze na śmieci, spacerowicze nie mają gdzie wyrzucać swoich odpadów
A to jest rzeczywiście zastanawiające.Jeszcze kilka lat temu w Parku przed remontem prawie na każdym kroku były śmieci nawet w najmniej oczekiwanym miejscu.Ale po remoncie kiedy ustawiono dzisiątki koszy systematycznie opróżniane ten problem zniknął .A w parku na Lipowicy gdzie kosza nie uświadczysz park to właściwie śmietnisko.Coś w tym jest..
Miasto powinno zainwestować w kosze na śmieci, spacerowicze nie mają gdzie wyrzucać swoich odpadów