10-osobowe drużyny dzieci z przemyskich przedszkoli wezmą udział w Przemyskiej Olimpiadzie Przedszkolaków. Organizatorzy zaplanowali kilkanaście konkurencji drużynowych i indywidualnych.
Nie zabraknie również symbolicznego zapalenia ognia olimpijskiego, podniesienia flagi olimpijskiej oraz ślubowania zawodników i sędziów. Na koniec zaplanowano pokaz Diamond Club. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Ziemi Przemyskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze