Reklama

Przedszkolaki na olimpiadzie

20/05/2016 16:00

10-osobowe drużyny dzieci z przemyskich przedszkoli wezmą udział w Przemyskiej Olimpiadzie Przedszkolaków. Organizatorzy zaplanowali kilkanaście konkurencji drużynowych i indywidualnych.

Nie zabraknie również symbolicznego zapalenia ognia olimpijskiego, podniesienia flagi olimpijskiej oraz ślubowania zawodników i sędziów. Na koniec zaplanowano pokaz Diamond Club. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Ziemi Przemyskiej.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama