Reprezentacje trzech przedszkoli stanęły do sportowych zmagań w Lubaczowskiej Przedszkoliadzie Piłkarskiej. Zawody odbyły się we wtorek, 2 czerwca.
Każde z trzech miejskich przedszkoli wystawiło dwie drużyny. W skład każdej z nich wchodziło 10 zawodników: 6 grających i 4 rezerwowych. Łącznie w zawodach wzięło udział 60 przedszkolaków. Drużyny zostały podzielone[paywall] na dwie grupy, w których mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zmierzyli się w finale. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęło Przedszkole nr 1, drugie – Przedszkole nr 2, a trzecie – Przedszkole nr 3. – Chcemy już do najmłodszego wieku zachęcać dzieci do pięknej dyscypliny, jaką jest piłka nożna – mówi Rafał Dudzic z Football Academy Lubaczów, która była głównym organizatorem zawodów.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze