Reklama

PRZEjuwenalia pod parasolem

26/05/2015 09:09

Coś nie mają studenci szczęścia do pogody. Tegoroczne „Przejuwenalia”, podobnie jak te z lat poprzednich, odbywały się w deszczu.

Tradycyjnie „Przejuwenalia” organizowane były przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Niekorzystna aura sprawiła, że uroczyste rozpoczęcie imprezy i przekazanie kluczy do bram miasta przez prezydenta Przemyśla, które miało się odbyć w piątek, o g. 16, w Rynku, odbyło się godzinę później na dolnej stacji stoku narciarskiego, przy ul. Sanockiej. Z tych samych powodów odwołano barwny korowód żaków. Nastroje trochę się poprawiły, kiedy na estradzie pojawiały się kolejne zespoły, a na koniec wystąpił VNM, czyli Tomasz Lewandowski, raper zaliczany do polskiej czołówki tego gatunku muzyki.


fot.Jacek Szwic
Koncert 5 KM odbył się w strugach deszczu.

Reklama
W sobotę, czyli w kolejny dzień „Przejuwenaliów”, też padało. Nie przeszkadzało to fanom zdrowego trybu życia, dla których Mobilna Akademia Sportu przygotowała strefę sportu. Składał się na nią „Cross Trening”, czyli nowoczesna forma treningu funkcjonalnego, w którym każdy miał możliwość sprawdzenia swojego poziomu z zawodnikami zajmującymi się sportem na co dzień. Studenci i nie tylko mogli też skorzystać z zestawu do ćwiczeń TRX, czyli specjalnych pasów przymocowanych do słupa, przy których pomocy ćwiczący wykorzystuje obciążenie własnego ciała. Co odważniejsi[paywall] panowie oraz panie próbowali swoich sił w wyciskaniu sztangi. Dla tych, którzy woleli posiedzieć pod parasolami przy piwie, grały SKM, Cztery Kilo Obywatela, Bomba Kaloryczna, a na koniec gwiazda wieczoru Red Lips. Alternatywą dla wieczoru spędzonego pod parasolem było After Party w Neo Club.


fot.Jacek Szwic
24 „Cross Trening” przygotowany przez Mobilną Akademię Sportu.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2015-05-26 13:37:15

    Pogoda, a właściwie niska temperatura nie dopisała organizatorom, muszą się wrednie czuć. No ale chcę pocieszyć, że potencjał jest :) gratulacje za zakasanie rękawów, rzadki widok w naszym grodzie. Trzymam kciuki za organizację kolejnych studenckich imprez.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama