Coś nie mają studenci szczęścia do pogody. Tegoroczne „Przejuwenalia”, podobnie jak te z lat poprzednich, odbywały się w deszczu.
Tradycyjnie „Przejuwenalia” organizowane były przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Niekorzystna aura sprawiła, że uroczyste rozpoczęcie imprezy i przekazanie kluczy do bram miasta przez prezydenta Przemyśla, które miało się odbyć w piątek, o g. 16, w Rynku, odbyło się godzinę później na dolnej stacji stoku narciarskiego, przy ul. Sanockiej. Z tych samych powodów odwołano barwny korowód żaków. Nastroje trochę się poprawiły, kiedy na estradzie pojawiały się kolejne zespoły, a na koniec wystąpił VNM, czyli Tomasz Lewandowski, raper zaliczany do polskiej czołówki tego gatunku muzyki.

fot.Jacek Szwic
Koncert 5 KM odbył się w strugach deszczu.

fot.Jacek Szwic
24 „Cross Trening” przygotowany przez Mobilną Akademię Sportu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pogoda, a właściwie niska temperatura nie dopisała organizatorom, muszą się wrednie czuć. No ale chcę pocieszyć, że potencjał jest :) gratulacje za zakasanie rękawów, rzadki widok w naszym grodzie. Trzymam kciuki za organizację kolejnych studenckich imprez.
Pogoda, a właściwie niska temperatura nie dopisała organizatorom, muszą się wrednie czuć. No ale chcę pocieszyć, że potencjał jest :) gratulacje za zakasanie rękawów, rzadki widok w naszym grodzie. Trzymam kciuki za organizację kolejnych studenckich imprez.