W związku z obowiązkiem noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych zarząd Przemyskiego Koła Terenowego nr 15 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Przemyślu podjął się uszycia maseczek wielokrotnego użytku w ramach wolontariatu, sposobem chałupniczym, dla osób należących do tej organizacji. Podstawowy element ochrony przed zakażeniem szyją członkowie przemyskiego koła posiadający maszyny do szycia i minimum umiejętności krawieckich.
Podstawowy element ochrony przed zakażeniem szyją członkowie przemyskiego koła posiadający maszyny do szycia i minimum umiejętności krawieckich.
Członkowie koła nr 15 otrzymają bezpłatnie po kilka sztuk maseczek na zmianę oraz suplementy diety „Omega 3” i igły do wstrzykiwania insuliny.
Materiał na maseczki został ufundowany przez jednego z członków zarządu koła, a pozostałe dodatki, tj. nici i gumki, zostały zakupione z funduszy organizacji.
W akcji tej bierze udział trzech członków zarządu i siedmiu członków koła. Zgodnie z założeniem w ten sposób ma zostać uszytych około tysiąca maseczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i fajnie diabetycy, jednakowoż, zadajcie też sobie zasadnicze i podstawowe pytanie, a mianowicie: czy chcecie być leczeni i leczeni, bez końca, do zasranej, jak to się mówi, śmierci. Czy też chcecie być wyleczeni ?!?SKĄD SIĘ BIERZE CUKRZYCA - WOLNEMEDIA.NETYOUTUBE.COM - COFANIE CUKRZYCY W 30 DNIPOKONAJ CUKRZYCĘ Z DOKTOREM BARNARDEM - CENEO.PL
Spieszmy się szyć maseczki bo na wybory i tak nie będą już nam potrzebne co najwyżej do otarcia się z potu lub podtarcia czegoś innego
Na osiedlach w Przemyślu nikt, dosłownie nikt nie nosi maseczek ani rękawic ochronnych. Kilka dni temu, znam osobę z ul. Wieniawskiego, która powróciła z Holandii i nic żadnych maseczek i rękawic, a w mieszkaniu tym mieszka kilka osób dorosłych i dzieci. Przecież te osoby mieszkające z przybyszem z Holandii są potencjalnym zagrożeniem dla sąsiadów dla innych, gdzie jest Policja, co robi Sanepid ???
Zrajko i juz wszystko jasne!!!!!
No i fajnie diabetycy, jednakowoż, zadajcie też sobie zasadnicze i podstawowe pytanie, a mianowicie: czy chcecie być leczeni i leczeni, bez końca, do zasranej, jak to się mówi, śmierci. Czy też chcecie być wyleczeni ?!?SKĄD SIĘ BIERZE CUKRZYCA - WOLNEMEDIA.NETYOUTUBE.COM - COFANIE CUKRZYCY W 30 DNIPOKONAJ CUKRZYCĘ Z DOKTOREM BARNARDEM - CENEO.PL
Spieszmy się szyć maseczki bo na wybory i tak nie będą już nam potrzebne co najwyżej do otarcia się z potu lub podtarcia czegoś innego