Reklama

Przemyscy diabetycy szyją maseczki dla członków swojego koła

18/05/2020 08:54

W związku z obowiązkiem noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych zarząd Przemyskiego Koła Terenowego nr 15 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Przemyślu podjął się uszycia maseczek wielokrotnego użytku w ramach wolontariatu, sposobem chałupniczym, dla osób należących do tej organizacji. Podstawowy element ochrony przed zakażeniem szyją członkowie przemyskiego koła posiadający maszyny do szycia i minimum umiejętności krawieckich.

Podstawowy element ochrony przed zakażeniem szyją członkowie przemyskiego koła posiadający maszyny do szycia i minimum umiejętności krawieckich. 

Członkowie koła nr 15 otrzymają bezpłatnie po kilka sztuk maseczek na zmianę oraz suplementy diety  „Omega 3” i igły do wstrzykiwania insuliny.

Materiał na maseczki został ufundowany przez jednego z członków zarządu koła, a pozostałe dodatki, tj. nici i gumki, zostały zakupione z funduszy organizacji.

W akcji tej bierze udział trzech członków zarządu i siedmiu członków koła. Zgodnie z założeniem w ten sposób ma zostać uszytych około tysiąca maseczek.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kiko - niezalogowany 2020-05-18 19:26:33

    Zrajko i juz wszystko jasne!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-05-18 19:44:41

    No i fajnie diabetycy, jednakowoż, zadajcie też sobie zasadnicze i podstawowe pytanie, a mianowicie: czy chcecie być leczeni i leczeni, bez końca, do zasranej, jak to się mówi, śmierci. Czy też chcecie być wyleczeni ?!?SKĄD SIĘ BIERZE CUKRZYCA - WOLNEMEDIA.NETYOUTUBE.COM - COFANIE CUKRZYCY W 30 DNIPOKONAJ CUKRZYCĘ Z DOKTOREM BARNARDEM - CENEO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Baśka - niezalogowany 2020-05-18 22:32:16

    Spieszmy się szyć maseczki bo na wybory i tak nie będą już nam potrzebne co najwyżej do otarcia się z potu lub podtarcia czegoś innego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama