Dwie porażki z I-ligowcami ponieśli podczas towarzyskiego turnieju o Puchar Burmistrza Łańcuta, który zakończył się dzisiaj (17 września br.) w tamtejszej hali MOSiR.
Łańcucki turniej trwał dwa dni – 16 i 17 września br. Wzięły w nim udział dwie I-ligowe ekipy (Sokół Łańcut oraz ACK UTH Rosa Radom) i dwie II-ligowe – MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl i AZS AGH Kraków. Przemyślanie, podobnie jak w zakończonych niedawno Mistrzostwach Podkarpacia (także w Łańcucie), nie zaznali smaku zwycięstwa. Nie mogli, bo ich rywale byli po prostu lepsi. Każdy z tych sprawdzianów ma jednak sens. Pokazuje, gdzie są największe braki i co należy jeszcze w grze poprawić. Chcą rywalizować z lepszymi i silniejszymi od siebie. Słusznie. Mogliby umówić się na sparingi z równorzędnymi rywalami, wygrać je, ale pożytek prawdopodobnie byłby żaden. W pojedynkach w Łańcucie nie mógł wystąpić Grzegorz Płocica, wciąż nie wiadomo czy w zespole występować będzie Bartosz Bal. Początek II-ligowych mistrzowskich rozgrywek już w pierwszy październikowy weekend.
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl – ACK UTH Rosa Radom 53:93 (14:25, 16:20, 9:29, 14:19), punkty: T. Krzywdziński 19 (3x3), D. Dratwa 10, K. Strzępek 6, K. Majka 5 (1x3), A. Mikołajko 4, J. Szubart 4, B. Reichert 3 (1x3), M. Siwak 2, W. Majka 0, K. Kuśmierz 0.
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl – AZS AGH Kraków 55:72 (15:20, 20:18, 8:15, 12:19), punkty: W. Majka 16 (2x3), K. Majka 13 (1x3), T. Krzywdziński 10 (2x3), A. Mikołajko 9 (1x3), K. Strzępek 5, D. Dratwa 2, K. Grzegorzak 0, J. Szubart 0, K. Kuśmierz 0.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a Bal gdzie?