Zarówno w kategorii szkół podstawowych, jak i licealnych tytuły mistrzów Podkarpacia w koszykówce chłopców trafiły do zespołów z Przemyśla.
W rozegranym w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli rywalizacji zespołów ze szkół podstawowych pewne zwycięstwo odniosła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14, prowadzona przez Annę Banaszczak. Przemyska „czternastka” w meczu półfinałowym zmierzyła się z SP 3 Tarnobrzeg, którą rozgromiła 74:21. W finale natomiast mieli nieco trudniej. Ich rywalem była drużyna SP Jasionów. Mecz zakończył się wygraną młodych przemyślan 38:24. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Klaudiusz Tarnawski z Przemyśla.
Także z tytułem mistrzowskim zakończyli finałową rywalizację na Podkarpaciu w ramach Licealiady koszykarze II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Podopieczni Daniela Puchalskiego bez większych problemów poradzili sobie zarówno z półfinałowym, jak i finałowym rywalem. W półfinale pokonali II LO Mielec 68:22, w finale reprezentację Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego ze Stalowej Woli 68:44. Brązowy medal zdobył zespół z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze