Reklama

Przemyska młodzież rządzi na Podkarpaciu

Zarówno w kategorii szkół podstawowych, jak i licealnych tytuły mistrzów Podkarpacia w koszykówce chłopców trafiły do zespołów z Przemyśla.

W rozegranym w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli rywalizacji zespołów ze szkół podstawowych pewne zwycięstwo odniosła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14, prowadzona przez Annę Banaszczak. Przemyska „czternastka” w meczu półfinałowym zmierzyła się z SP 3 Tarnobrzeg, którą rozgromiła 74:21. W finale natomiast mieli nieco trudniej. Ich rywalem była drużyna SP Jasionów. Mecz zakończył się wygraną młodych przemyślan 38:24. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Klaudiusz Tarnawski z Przemyśla.

Także z tytułem mistrzowskim zakończyli finałową rywalizację na Podkarpaciu w ramach Licealiady koszykarze II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. Podopieczni Daniela Puchalskiego bez większych problemów poradzili sobie zarówno z półfinałowym, jak i finałowym rywalem. W półfinale pokonali II LO Mielec 68:22, w finale reprezentację Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego ze Stalowej Woli 68:44. Brązowy medal zdobył zespół z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama