Reklama

Przemyskie służby miejskie dwoiły się dziś i troiły [ZDJĘCIA]

Drogowcy i spółki realizujące zadanie odśnieżania miasta, dziś nie tylko wywoziły śnieg z Rynku i okolic, uwijały się z robotą w całym miejście. Trwały prace związane z oczyszczaniem dróg i chodników, okolic przejść dla pieszych i przystanków.

W  pracy pomagały też prywatne podmioty, m.in. właściciele quadów, z którymi miasto nawiązało współpracę. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2021-02-13 23:07:44

    Za czasów komuny były srogie zimy  nikt nie w stękał  i nie marudził tylko w czynie społecznym łapało  się łopatę 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ap - niezalogowany 2021-02-14 06:54:02

    Za komuny to pomagało wojsko, skazani itp. A obecnie wojsko nawet na straży w jednostce nie stoi. O więźniach nawet nie wspomnę, mają więcej praw niż porządni ludzie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piss - niezalogowany 2021-02-14 07:12:44

    Tak to prawda! Gdzie brygady szalonego Antoniego?! Darmozjady tyle kasy w nich wpompować  a pożytku żadnego, kryminalisci też łopaty w dłoń i " siłka" na wolnym powietrzu! Ale to przekracza możliwości intelektualne i organizacyjne dojnej zmiany! Oni są teraz zajęci umacnianiem koalicji ! Czytaj koryta+! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama