Drogowcy i spółki realizujące zadanie odśnieżania miasta, dziś nie tylko wywoziły śnieg z Rynku i okolic, uwijały się z robotą w całym miejście. Trwały prace związane z oczyszczaniem dróg i chodników, okolic przejść dla pieszych i przystanków.
W pracy pomagały też prywatne podmioty, m.in. właściciele quadów, z którymi miasto nawiązało współpracę.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za czasów komuny były srogie zimy nikt nie w stękał i nie marudził tylko w czynie społecznym łapało się łopatę
Za komuny to pomagało wojsko, skazani itp. A obecnie wojsko nawet na straży w jednostce nie stoi. O więźniach nawet nie wspomnę, mają więcej praw niż porządni ludzie.
Tak to prawda! Gdzie brygady szalonego Antoniego?! Darmozjady tyle kasy w nich wpompować a pożytku żadnego, kryminalisci też łopaty w dłoń i " siłka" na wolnym powietrzu! Ale to przekracza możliwości intelektualne i organizacyjne dojnej zmiany! Oni są teraz zajęci umacnianiem koalicji ! Czytaj koryta+!
Porządki pod magistratem, dobry gospodarz zrobił by inaczej, ale gdzie tu gospodarz?
Do . Gospodarza nie ma. Gospodarzu gdzie jestes?
Czy Przemyśl to tylko centrum??Boczne ulice nawet bie tkniete.Smieci nie odbierane i nalezy to odliczyc z opłaty za nie.
Chwalenie sie na stronach FB , ze służby działają, ze Prezydium miast podejmuje słuszne decyzje jest DOBIJAJACE. Robią troją sie bo to ich praca. Czy należy z każdym wykonanym zadaniem az tak sie cieszyć i stosować wielki pijar. Przecież to Wasza praca Panie i panowie.
Co za propaganda. Dla równowagi zróbcie artykuł, galerie zdjęć z ulic poza magistratem.
Czy ORLEN przejął już Zycie Podkarpackie? A może nasz prezydent miasta? Jakkolwiek to brzmi, fantastyczna informacja. News na przyszły tydzień: mróz odpuścił i prywatni inwestorzy przypuścili szturm na wolne lokale w centrum miasta. Banki ponownie zagościły przy pl. Konstytucji. Nawet budynek po Tomaszewskiej pięknieje codziennie. Wreszcie miasto zaczyna żyć. W końcu w już w kwietniu wiosna.
Już wszystkiego do antypisowskiego jazgotu nie wprowadzają. I zaTuska wojsko i więźniowie g....robili.
Obywatelu mylisz sie.Wedlug najnowszej prognozy byc moze na wiosne nie bedziemy musieli czekac do kwietnia.Za pare dni ma byc ponoc +14 st.Az strach pomyslec co wtedy nasze sluzby....
Wojciechu , chyćsie za łopate bo nastepnej kadencji chyba nie będzie .
Sandra, a od kiedy to SPEED BUD należy do miejskich służb? No i te inne pojazdy na blachach RPR?
Ap jakie wojsko? To są same darmozjady, zarówno regularne jak i ci harcerze z WOTu 8 h w pracy, czasami poligon i do domu w razie wojny już widzę tych pensyjnych patriotów jak będą bronić Polski. Za taką kasę w warunkach pokoju też mogę być takim komandosem :D
Może ktoś , z urzędu przejedzie się ulicą Smolki lub przejdzie po chodniku ? To dopiero wyczyn.????
Czy Przemyśl to tylko centrum?A co z bocznymi ulicami, po interwenci można się dowiedzieć, że nie są ujęte w wykazie. Śmieci też nie odbierane, bo nie odśnieżone. Ale podatki trzeba płacić!
Pługi nawalają codziennie metrowe zapory przy wyjazdach z posesji i nie pomagają prośby aby pług cofnął i zepchał zlodowaciałą zaporę!!
Może łaskawcy co się czegoś czepią ,to zaraz psują,co tylko za śmieci i wodę podwyżki ludziom dają do roboty się wzięli. Trzeci rok nic nie robicie, wszystko pasujecie.Samochody ludzie odkopali ze śniegu a przejedzie raz pług i z powrotem zasypuje. Zacznijcie coś robić nie tylko podwyżki,w Rzeszowie za śmieci jest 26 zł. za jedną osobę mieszkającą w kamienicy a u nas łaskawycy dopi..., ludziom w czasie pandemii podwyżki, jeszcze wnet podwyżki wody,przechodzicie samego siebie. Takiej beznadziejnej władzy nigdy nie było. Może straż miejska zacznie rządzących karać za to że chodniki i ulice nie odśnieżone aby oni z własnej kieszeni płacili za swoją nieudolność.
A co łopaty nie masz to się weź do roboty a nie pisz bzdet
Tego to bym się nie czepiał. Zasypują wyjazdy, ale co mają zrobić? Zatrzymywać się i każdemu podjazd czyścić. Bez przesady.
Podwyżki wody śmieci nikogo w tym rzemyslu nie interesuja , owszm są protesty ale o tecze, LGBT, Wolne Sądy, Media, ale podwyżki ... z nimi .sam jestem ciekaw kto pierwszy zorganizuje protest przeciw podwyżką , bo czym rózni sie woda z tamtego roku od bieżącego.
po co odśnieżać Rynek gdzie jest zakaz ruchu
W tamtym roku narzekano na brak zimy suszy wiosennej w tym roku mamy wyrównanie z nawiązką i wody nie braknie jak to wszystko się roztopi
Czekam na uchwałe Rady,zeby za okres nie odbierania smieci nie ołacic.Ja na pewno nie zapłace i bede konsekwentny chocby miało sie oprzec o Sad.
Za czasów komuny były srogie zimy nikt nie w stękał i nie marudził tylko w czynie społecznym łapało się łopatę
Za komuny to pomagało wojsko, skazani itp. A obecnie wojsko nawet na straży w jednostce nie stoi. O więźniach nawet nie wspomnę, mają więcej praw niż porządni ludzie.
Tak to prawda! Gdzie brygady szalonego Antoniego?! Darmozjady tyle kasy w nich wpompować a pożytku żadnego, kryminalisci też łopaty w dłoń i " siłka" na wolnym powietrzu! Ale to przekracza możliwości intelektualne i organizacyjne dojnej zmiany! Oni są teraz zajęci umacnianiem koalicji ! Czytaj koryta+!