Przemyśl po raz 9. aktywnie włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.
Przed nami kolejna edycja wspólnej akcji Urzędu Miasta Przemyśla, Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu oraz redakcji tygodnika Życie Podkarpackie. Jej celem jest przekonanie przemyślan do częstszego korzystania z zielonych form przemieszczania się po mieście.
Chcemy zachęcić do pozostawienia samochodów w garażach i przesiadania się do transportu publicznego. Aby to ułatwić, umożliwiamy darmowe przejazdy autobusami przez dwa dni.
– Serdecznie zachęcam Państwa do czynnego włączenia się do tej corocznej, szlachetnej akcji. Na początek – choć na chwilę – zostawmy swoje auta w garażu. Wybierzmy się na rower, hulajnogę czy spacer. Pojedźmy do pracy autobusem. Przekonajmy innych, że istnieje szereg znakomitych alternatyw, z powodzeniem zastępujących jazdę samochodem. Udowodnijmy wspólnie, że jesteśmy odpowiedzialni za stan środowiska naturalnego naszego miasta. Że chcemy i możemy oddychać czystym powietrzem – zachęca prezydent Wojciech Bakun.

3 pytania do prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna
Główną ideą obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak transport publiczny. Przemyślanie chętnie korzystają z autobusów miejskich?
W MZK wprowadzono nowe funkcjonalności, co się zmieniło? W jaki sposób miasto zachęca do korzystania z transportu publicznego?
– Śmiało można powiedzieć, że w ostatnim czasie przemyska komunikacja miejska przeżyła prawdziwą reorganizacyjną rewolucję. W wyniku przeprowadzonej pod koniec ubiegłego roku optymalizacji układu tras, rozkładów jazdy i taryfy biletowej – dokonaliśmy jej gruntownej modernizacji. Dzięki temu dostępność kursów znacznie wzrosła, autobusy w ciągu dnia zaczęły kursować ze stałą, regularną częstotliwością. Uruchomione zostały nowe połączenia autobusowe, linie zostały doskonale skoordynowane w kierunku dogodnych przesiadek, a w celu poprawy dostępności komunikacyjnej miasta utworzyliśmy kilka nowych przystanków. Duże zmiany na korzyść pasażerów wprowadziła też całkiem nowa taryfa biletowa. Przede wszystkim został zwiększony zakres obowiązywania biletu jednorazowego, który obecnie jest biletem czasowym, umożliwiającym dokonywanie dowolnej liczby przesiadek w czasie 45 minut od skasowania. Jednocześnie zostały obniżone ceny biletów okresowych względem biletów jednorazowych. Należy wspomnieć o nowych rodzajach biletów – takich jak na przykład bilet roczny, który w tej chwili jest najkorzystniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Wspomniane działanie jest ukłonem w stronę stałych pasażerów komunikacji miejskiej. Ponadto korzystniejsze cenowo bilety długookresowe zachęcają do częstszych podróży komunikacją zbiorową, co przyczynia się do ograniczenia podróży samochodowych i zmniejszenia emisji spalin. Sukcesywnie staramy się wprowadzać nowe, komfortowe rozwiązania. Dla pasażerów przemyskiej komunikacji miejskiej dostępne są elektroniczne formy płatności poprzez aplikacje na urządzenia mobilne, takie jak mPay oraz SkyCash. A ostatnio wprowadzoną nowością jest możliwość nabywania za pomocą wspomnianych aplikacji również biletów okresowych.
Przemyśl aspiruje do miana rowerowej stolicy Polski. Jazda na jednośladzie jest znakomitą alternatywą dla poruszania się po mieście, co ułatwiają ścieżki rowerowe. Czy z czasem będzie ich u nas przybywać?
– Przemyślanie bardzo chętnie korzystają ze swoich jednośladów. Przejażdżki rowerowe stały się jedną z najpopularniejszych form aktywnego spędzania czasu. Gros mieszkańców naszego miasta coraz częściej sięga po ten bardzo przyjemny, zdrowy, a przede wszystkim ekologiczny środek transportu. Malownicze trasy, jakie czekają u nas na każdego, kto zechce przemierzyć Przemyśl na rowerze, są wartością nieocenioną. Z pewnością jeszcze większą zachętą do zamiany samochodu na rower jest możliwie najlepiej rozbudowana sieć ścieżek rowerowych. W Przemyślu jest ich całkiem sporo, a należy też wspomnieć, że przez miasto przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Nie brakuje u nas miejsc przyjaznych rowerzystom, które stanowią integralną część owej trasy. To jednak nie znaczy, że przemyskie ścieżki rowerowe nie powinny być sukcesywnie rozbudowywane. Muszą być rozwijane i muszą powstawać nowe. To nasza przyszłość oraz wspólne dobro – nasze i przyszłych pokoleń.
AN
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie mam samochodu i korzystam z miejskiej MZK, wolę jednak zapłacić przez te dwa dni za bilet niż kupić ŻP- które jest nieobiektywne , stronnicze oraz bijące czołobitne pokłony w stronę jedynej wiadomej partii
bezpłatny ale jednak płatny
nie mam samochodu i korzystam z miejskiej MZK, wolę jednak zapłacić przez te dwa dni za bilet niż kupić ŻP- które jest nieobiektywne , stronnicze oraz bijące czołobitne pokłony w stronę jedynej wiadomej partii