Reklama

Przemyśl: Małe niedopatrzenie i pomocna dłoń [WIDEOREJESTRATOR]

Na drogach bywa i tak. Koleżeńska postawa kierowcy i szybka reakcja, by nie blokować pasa. Sytuacja nagrana w walentynki, na wybrzeżu Piłsudskiego w Przemyślu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    No ja - niezalogowany 2020-02-15 13:55:57

    Bardzo ładnie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pit - niezalogowany 2020-02-15 14:46:17

    Godna postawa brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ;) - niezalogowany 2020-02-15 16:29:48

    ja raz przy wyjezdzie ze stacji na Sanockiej, zatrzymywalem dziadka, który zostawił korek od wlewu paliwa przymocowany na otwartej klapce wlewu, to zaczął uciekać haha. Ale zatrzymał się przed wyjazdem na ulice, bo jechały samochody i się potem śmiał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama