Na drogach bywa i tak. Koleżeńska postawa kierowcy i szybka reakcja, by nie blokować pasa. Sytuacja nagrana w walentynki, na wybrzeżu Piłsudskiego w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ja raz przy wyjezdzie ze stacji na Sanockiej, zatrzymywalem dziadka, który zostawił korek od wlewu paliwa przymocowany na otwartej klapce wlewu, to zaczął uciekać haha. Ale zatrzymał się przed wyjazdem na ulice, bo jechały samochody i się potem śmiał.
kiedyś wracałem z wczasów syrenką, były to już czasy polonezów i innych "wypasów" - na bagażniku dachowym mialem torbę, która się otworzyła - wszyscy, którzy mnie wyprzedzali, mieli uśmiechnięte gęby i kciuk wniesiony do góry - zupełnie nie wiedziałem o co chodzi, syrenek jeszcze było sporo w tamtych czasach - dopiero u celu zauważyłem żony biustonosz, który ostatkiem sił trzymał się torby
Mnie wyprzedził facet zatrzymał i mówi że klucz mam w bagażniku wyobrażałam sobie klucz francuski jak mi z bagażnika wystaje ,ale jak zobaczyła już wiedziałam dlaczego kluczy nie mogłam znalezc
Jest się o czym rozpisywać... Wielu zdziwionych a to powinno być normalne
When students seek Psychology Research Paper Services , they are assured of receiving Best Psychology Research Writing Services and Professional Psychology Research Writing Services that meets all their writing needs.
w nienormalnych czasach normalne zachowanie jest nienormalneludzi dziwi to że ludzie się zachowują porządnie.patrząc na resztę pospólstwa i ludzkiego śmiecia wystarczy nie być chamem i już jesteś świętym
Bardzo ładnie
Godna postawa brawo
ja raz przy wyjezdzie ze stacji na Sanockiej, zatrzymywalem dziadka, który zostawił korek od wlewu paliwa przymocowany na otwartej klapce wlewu, to zaczął uciekać haha. Ale zatrzymał się przed wyjazdem na ulice, bo jechały samochody i się potem śmiał.