– Może apel w mediach sprawi, że rodzice małych dzieci, przemieszczający się po mieście z wózkami, odczują jakąś ulgę. Czas naprawić dziury w chodnikach i zniwelować wysokie krawężniki. Dobrze by było, by odpowiedzialne instytucje miejskie dostrzegły problem. A takich nieprzyjaznych miejsc jest w mieście sporo, choćby na ulicy Mickiewicza czy przy skrzyżowaniu z ulicą Mariacką.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie wspominając już o chodnikach na moście dziur tyle ....... a w dzień deszczowy to prawie jezioro aż wstyd tak blisko Urząd Miasta . Oddajcie most prywatnemu inwestorowi naprawi , postawi szlabany i będzie zbierał opłaty za przejście
Nie wspominając już o chodnikach na moście dziur tyle ....... a w dzień deszczowy to prawie jezioro aż wstyd tak blisko Urząd Miasta . Oddajcie most prywatnemu inwestorowi naprawi , postawi szlabany i będzie zbierał opłaty za przejście