Gród nad Sanem jako drugie miasto w Polsce został odznaczony przez Prezydenta Ukrainy - Wołodymyra Zełenskiego.
Przemyśl. Miasto, które nie schodzi z ust Polski i świata od pierwszego dnia agresji rosyjskiej na Ukrainę. To, które przyjęło na siebie trud koordynowania chaosem. Które stało się schronieniem dla milionów uciekających przed wojną ludzi. Które przez 4 miesiące gromadziło i rozdysponowywało tony jedzenia, ubrań, leków. Które organizowało transporty wgłąb kraju, uspokajało, było i jest wzorem do naśladowania dla wielu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rychło w czas, ale niesmak i obciach pozostał.
nie sobie w D wsadza ten tytul!
Rychło w czas, ale niesmak i obciach pozostał.