Reklama

Przemyślanin wszedł wprost przed radiowóz i... zaczął uciekać

O wyjątkowym pechu może mówić 38-letni mieszkaniec Przemyśla.

Policjanci podczas patrolu na ul. Grunwaldzkiej nagle musieli gwałtownie hamować, ponieważ przed radiowóz wszedł mężczyzna.

Gdy mundurowi postanowili go wylegitymować, pieszy zczął uciekać. Został jednak zatrzymny,  a jego nerwowe zachowanie wzmogło czujność mundurowych.

38-latek obrażał funkcjonariuszy i nie chciał podać danych osobowych. Został jednak przeszukany, a kontrola ujawniła przy nim marihuanę oraz haszysz. 

Przemyślanin usłyszał już zarzuty znieważenia policjantów oraz posiadania substancji psychoaktywnych. Prokuratura Rejonowa w Przemyślu zastosowała wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

Reklama

Za wykroczenia, które popełnił podczas zatrzymania, został także ukarany mandatami o łącznej kwocie 1600 zł.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości