Dziś, 2 sierpnia, od godz. 13 przywrócono ruch na jednym pasie na odcinku ul. 3 Maja w Brzozowie.
Wzdłuż ulicy osuwa się mur, dlatego 18 maja zdecydowano, by odcinek tej drogi zamknąć i całkowicie wyłączyć z ruchu.
Dziś otwarto jeden pas jezdni został, a ruch na nim będzie się odbywał wahadłowo, sterowany światłami.
Objazd tej drogi w kierunku Sanoka jest możliwy dla wszystkich pojazdów ul. Piastową, a dla osobówek ul. Kubasa (przy przychodni szpitalnej) oraz ul. Słoneczną (koło basenu).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze