Reklama

Przystanek na żądanie nietrafionym pomysłem

08/03/2015 13:06

– Przy przemyskim stoku funkcjonuje tak zwany przystanek na żądanie. Jeśli jest się stąd i jedzie tą trasą nie pierwszy raz, można odpowiednio wcześniej zaalarmować kierowcę o zamiarze skorzystania z przystanku. Jednak co wtedy, jeśli osoba przyjezdna nie wie, że autobus zatrzymuje się tam tylko na żądanie. A w pobliżu jest przecież punkt widokowy, więc moim zdaniem warto wziąć pod rozwagę moją intencję i warunkowe zatrzymywanie się znieść, a w zamian ustanowić normalny przystanek, na którym kierowca staje za każdym razem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama