Reklama

Punkt przyjmowania wniosków w ramach Programu 500+ zamknięty

05/05/2016 17:12

Od 1 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu został zamknięty jeden z dodatkowych punktów uruchomionych na potrzeby realizacji Programu „Rodzina 500+”.

Zainteresowani mieszkańcy miasta mogą się zgłaszać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Poniatowskiego 57 oraz do Urzędu Miasta, parter, pok. nr 1. Są one otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30. Ponadto w poniedziałki punkt w Urzędzie Miasta czynny jest do godz. 18.00.

Do tej pory jarosławianie złożyli już 1629 wniosków.

Wnioski można składać przez cały rok, ale tylko za te złożone do 1 lipca br. pieniądze zostaną wypłacone z wyrównaniem od 1 kwietnia, czyli od początku obowiązywania programu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości