Od 1 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu został zamknięty jeden z dodatkowych punktów uruchomionych na potrzeby realizacji Programu „Rodzina 500+”.
Zainteresowani mieszkańcy miasta mogą się zgłaszać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Poniatowskiego 57 oraz do Urzędu Miasta, parter, pok. nr 1. Są one otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30. Ponadto w poniedziałki punkt w Urzędzie Miasta czynny jest do godz. 18.00.
Do tej pory jarosławianie złożyli już 1629 wniosków.
Wnioski można składać przez cały rok, ale tylko za te złożone do 1 lipca br. pieniądze zostaną wypłacone z wyrównaniem od 1 kwietnia, czyli od początku obowiązywania programu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze