Piłkarze III ligi rozegrali 13. kolejkę mistrzowskich spotkań. Do bardzo udanych mogą ją zaliczyć zespoły z naszego regionu. Odniosły komplet zwycięstw.
9 sierpnia br. piłkarze beniaminka III ligi KS Wiązownica – po raz drugi w sezonie – zeszli z murawy w glorii zwycięzców. Pokonali wówczas w Chełmie Chełmiankę 1:2. Musiały upłynąć niemal dwa miesiące, aby ekipa grającego trenera Walerija Sokołenki znowu poznała jak smakuje wygrana. Oby triumf nad rezerwami Cracovii dodał im skrzydeł i czym prędzej pozwolił na marsz w górę tabeli. W Sieniawie beniaminek z Łagowa sprawił nieco problemów Texom Sokołowi, ale finalnie podopieczni Ryszarda Kuźmy dopisali siódmy komplet punktów w tym sezonie i zachowali miejsce w pierwszej „trójce”. Przez ponad pół godziny outsider z Zamościa bardzo fikał w Wólce Pełkińskiej. Skończyło się jednak marnie, bo pod wodzą Krzysztofa Pietlucha, który zdobył swoją 11. bramkę w tym sezonie, młodzież rozstrzelała Hetmana.
Texom Sokół Sieniawa – ŁKS Łagów 2:0 (1:0), bramki: 1:0 Kitliński 38. min, 2:0 Czerwiak 72. min (samobójcza).
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Hetman Zamość 6:1 (2:1), bramki: 0:1 Pokrywka 17. min, 1:1 Pietluch 37. min (karny), 2:1 Olejarka 41. min, 3:1 Durda 55. min, 4:1 Olejarka 71. min, 5:1 Durda 77. min, 6:1 Masny 90. min.
KS Wiązownica – Cracovia II Kraków 2:1 (1:0), bramki: 1:0 Michalik 3. min, 2:0 Dziedzic 68. min, 2:1 Strózik 81. min.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze