Trwają prace przy remontach miejskich dróg. Drogowcy usuwają pozimowe uszkodzenia, uzupełniają ubytki i zniszczenia. Z zapowiedzi Urzędu Miasta wynika, że wszystkie ulice zostaną przeglądnięte i połatane.
– W roku bieżącym na remonty cząstkowe przeznaczono[paywall] 215 tysięcy złotych brutto. W ramach tej kwoty zostaną dokonane naprawy nawierzchni bitumicznych i brukowych wszystkich dróg gminnych publicznych, polegające na łataniu nawierzchni, usuwaniu drobnych uszkodzeń, pęknięć, złuszczeń i wykruszeń nawierzchni, uszczelnianiu nawierzchni – informuje Rafał Młynarski, dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Infrastruktury Technicznej.
Miejmy nadzieję, że zapowiedzi służb miejskich zostaną zrealizowane i mieszkańcy nie będą mieli powodów do narzekań na dziurawe ulice.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mam takie małe pytanko KTO????? zezwolił na założenie PUB PARKOWEGO przy na os, AK na wprost 100 mieszkań bloku nr 7 pytam się KTO???? i DLACZZEGO!!!!! podejmuje takie " decyzje", na witrynie widnieje logo JKS , w parku będzie tak miło i bezpiecznie ,że policja nie będzie musiała przeprowadzać żadnych ankiet.
mam takie małe pytanko KTO????? zezwolił na założenie PUB PARKOWEGO przy na os, AK na wprost 100 mieszkań bloku nr 7 pytam się KTO???? i DLACZZEGO!!!!! podejmuje takie " decyzje", na witrynie widnieje logo JKS , w parku będzie tak miło i bezpiecznie ,że policja nie będzie musiała przeprowadzać żadnych ankiet.