Aleję Gwiazd Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 3 odwiedził zespół Raz Dwa Trzy. Muzycy byli zachwyceni.
Spotkanie odbyło się w mieszczącym się w ośrodku klubie Gwarek. Na powitanie panowie z zespołu otrzymali[paywall] od uczniów własnoręcznie wykonane prezenty. Była to gitara zrobiona z tzw. „wikliny papierowej”, mikrofon w kształcie statuetki oraz pamiątki z wizerunkiem Przemyśla. Zespół był bardzo zaskoczony i wzruszony tak ciepłym przyjęciem.
Po wpisie do szkolnej księgi pamiątkowej, przyszedł czas na rozmowy przy ciastkach upieczonych przez uczniów, kształcących się w zawodzie cukiernika. Pytaniom nie było końca i to zarówno ze strony uczniów, jak i muzyków. Ci pierwsi chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o zespole, a jego członkowie z kolei byli bardzo ciekawi placówki, w której odbywało się spotkanie.
Najbardziej wyczekiwanym i stałym punktem takich spotkań są oczywiście autografy i wspólne zdjęcia. Na koniec grupa zawiesiła swoją fotografię w Alei Gwiazd i otrzymała tort, na którym.... widniał ich wizerunek. Muzycy od razu wyciągnęli swoje telefony, aby zrobić zdjęcia tak oryginalnego prezentu. Jak przyznali, pierwszy raz otrzymali tort ze swoim zdjęciem.
Od razu po spotkaniu zespół na swojej stronie facebookowej zamieścili informację o tym niecodziennym spotkaniu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super :)