Reklama

Raz Dwa Trzy w Alei Gwiazd

24/11/2017 17:00

Aleję Gwiazd Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 3 odwiedził zespół Raz Dwa Trzy. Muzycy byli zachwyceni.

Spotkanie odbyło się w mieszczącym się w ośrodku klubie Gwarek. Na powitanie panowie z zespołu otrzymali[paywall] od uczniów własnoręcznie wykonane prezenty. Była to gitara zrobiona z tzw. „wikliny papierowej”, mikrofon w kształcie statuetki oraz pamiątki z wizerunkiem Przemyśla. Zespół był bardzo zaskoczony i wzruszony tak ciepłym przyjęciem.

Po wpisie do szkolnej księgi pamiątkowej, przyszedł czas na rozmowy przy ciastkach upieczonych przez uczniów, kształcących się w zawodzie cukiernika. Pytaniom nie było końca i to zarówno ze strony uczniów, jak i muzyków. Ci pierwsi chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o zespole, a jego członkowie z kolei byli bardzo ciekawi placówki, w której odbywało się spotkanie.

Reklama

Najbardziej wyczekiwanym i stałym punktem takich spotkań są oczywiście autografy i wspólne zdjęcia. Na koniec grupa zawiesiła swoją fotografię w Alei Gwiazd i otrzymała tort, na którym.... widniał ich wizerunek. Muzycy od razu wyciągnęli swoje telefony, aby zrobić zdjęcia tak oryginalnego prezentu. Jak przyznali, pierwszy raz otrzymali tort ze swoim zdjęciem.

Od razu po spotkaniu zespół na swojej stronie facebookowej zamieścili informację o tym niecodziennym spotkaniu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kamila - niezalogowany 2017-11-27 22:47:06

    Super :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości