W kraju mamy dziś, 18 bm., 19 883 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. W ciągu doby wykonano ponad 57 tys. testów na koronawirusa. Z powodu COVID-19 zmarło 112 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 491 osób.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W tej smutnej statystyce o ostatnie miejsce w świecie walczymy tylko z Meksykiem
Pisiorski rząd zablokował dostęp Polaków do funduszu pomocowego z UE. Wyginiemy jak kawki!!!
A kto ci tak POwiedział moralna gnido fejterska
Tylko z jednego dnia czyli 17-tego listopada.
bobas obleśna gnido pisiorska, wiesz co oznacza veto pisiorów? bo trudno ich nazwać Polakami. Oznacza blokadę 1,1 bln euro z budżetu UE na lata 2021-2027 oraz 750 mld euro z funduszu odbudowy gospodarki po pandemii. Kraje Unii znajdą jakiś sposób by to veto ominąć, a Polacy jak zwykle obejdą się smakiem i dostaniemy wielkie G, przez tych popaprańców debilnych z rządu pisiorskiego.
gosc a z ciebie taki POlak jak z koziej d..y trąba
Jestem Polak z krwi i kości, bo zależy mi aby Polska przystąpiła do unijnego funduszu odbudowy, zależy mi na zdrowiu, życiu Polaków, zależy mi na wsparciu dla Polaków w czasie pandemii. Pisiory wszystko robią by pogrążyć ten kraj w jeszcze większym chaosie, by uśmiercić jak największą ilość obywateli.
tak samo jak partyjniacy z PZPR spotykali się z ostracyzmem, tak samo partyjniacy z PiS=PRLbis będą tak samo traktowani.Ci wszyscy co wyzywają od SB- ków, komunistów i ch.j wie od czego to są właśnie katolicy. I tak to jest . KOMUNISTYCZNY prokurator tępiący opozycję niejaki Piotrowicz , Kryśka Pawłowicz i Julka Przyłębska żona TW WOLFGANGA "ambasadora" w znienawidzonym kraju niemieckim "brylując" i dojąc kasę z RZECZPOSPOLITEJ I JEJ CIĘŻKO PRACUJĄCYCH OBYWATELI, KTÓRZY SKŁADAJĄ SIĘ ZE SWOICH PODATKÓW NA ICH PRZYWILEJE ....CZUJĄ SIĘ propaństwowcami. Lizusi, oportuniści i akolici kleru będą kiedyś osądzeni i kłamstwo wyjdzie na jaw. ...KWESTIA CZASU- ALLELUJA I DO PRZODU PARAFRAZUJĄC belzebuba z Torunia niejakiego "muchomora".
W tej smutnej statystyce o ostatnie miejsce w świecie walczymy tylko z Meksykiem
Pisiorski rząd zablokował dostęp Polaków do funduszu pomocowego z UE. Wyginiemy jak kawki!!!
A kto ci tak POwiedział moralna gnido fejterska