– Z niekłamaną satysfakcją informujemy, że bezpłatny kurs samoobrony „Bezpieczna kobieta”, skierowany do mieszkanek powiatu jarosławskiego, spotkał się z nadzwyczajnym zainteresowaniem. Lista uczestniczek wypełniła się w ekspresowym tempie, znacznie przekraczając pierwotnie zaplanowaną liczbę miejsc – przekazali organizatorzy darmowego kursu samoobrony, którego pierwsza edycja odbędzie się już jutro (piątek, 7 listopada) o g. 19 w hali gimnastycznej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Jarosławiu (ul. 3 Maja 4).
– Aby żadna z zainteresowanych osób nie została pominięta i wszystkie zgłoszone panie mogły wziąć udział w zajęciach, włodarz powiatu podjął natychmiastową decyzję o zmianie lokalizacji na bardziej przestronną. Zmieniła się również godzina zajęć
– informują.
– Kurs „Bezpieczna kobieta” to nie tylko nauka skutecznych technik obrony, ale także budowanie pewności siebie, świadomości sytuacyjnej i umiejętności reagowania w zagrożeniu. Zajęcia będą dostosowane do różnych poziomów sprawności fizycznej i nie wymagają wcześniejszego doświadczenia
Reklama
– podkreślają organizatorzy dziękując za zaufanie i obiecując rozważenie uruchomienia kolejnych edycji kursu w najbliższej przyszłości. Ze względu na pełne obłożenie, nabór na jutrzejsze zajęcia jest już zamknięty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze