Reklama

Rewelacyjna seria podopiecznych Mariusza Sawy. JKS 1909 Jarosław już trzeci!

Dzisiaj (1 października br.) rozegrana została 11. kolejka III-ligowych zmagań w grupie IV. Rewelacyjną passę podtrzymali piłkarze JKS 1909 Jarosław.

Odnieśli szóste kolejne zwycięstwo, pewnie pokonując w Białej Podlaskiej tamtejsze Podlasie. Przed spotkaniem wygrana wcale nie była oczywista, bo beniaminek spisuje się naprawdę dzielnie, mając najlepszą obronę w tej lidze. Do meczu z jarosławianami stracili ledwie cztery bramki. Dzięki tej kapitalnej serii podopieczni Mariusza Sawy awansowali już na trzecie miejsce w ligowej tabeli! Co prawda dwa rzeszowskie zespoły tuż za nimi mają jedno spotkanie mniej rozegrane, ale fakt jest faktem. Liderem pozostała krakowska Garbarnia.

Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kaganek 9. min, 0:2 Hass 86. min.
Podlasie: Wasiluk – Radziszewski, Kursa, Łakomy, Komar – Zabielski (64. Hołownia), Goździołko, Grajek, Kocoł (69. Andrzejuk), Krikun (82. Szymański) – Drapsa (46. Czapski).
JKS 1909: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Świech – Kaganek (79. Kłusek), Daszyk, Kycko (85. Surmiak), Raba, Aab (64. Bała) – Hass (90. Jeż).
Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Goździołko, Komar, Grajek oraz Świech i Kaganek. Widzów: 700.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama