Dzisiaj (1 października br.) rozegrana została 11. kolejka III-ligowych zmagań w grupie IV. Rewelacyjną passę podtrzymali piłkarze JKS 1909 Jarosław.
Odnieśli szóste kolejne zwycięstwo, pewnie pokonując w Białej Podlaskiej tamtejsze Podlasie. Przed spotkaniem wygrana wcale nie była oczywista, bo beniaminek spisuje się naprawdę dzielnie, mając najlepszą obronę w tej lidze. Do meczu z jarosławianami stracili ledwie cztery bramki. Dzięki tej kapitalnej serii podopieczni Mariusza Sawy awansowali już na trzecie miejsce w ligowej tabeli! Co prawda dwa rzeszowskie zespoły tuż za nimi mają jedno spotkanie mniej rozegrane, ale fakt jest faktem. Liderem pozostała krakowska Garbarnia.
Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kaganek 9. min, 0:2 Hass 86. min.
Podlasie: Wasiluk – Radziszewski, Kursa, Łakomy, Komar – Zabielski (64. Hołownia), Goździołko, Grajek, Kocoł (69. Andrzejuk), Krikun (82. Szymański) – Drapsa (46. Czapski).
JKS 1909: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Świech – Kaganek (79. Kłusek), Daszyk, Kycko (85. Surmiak), Raba, Aab (64. Bała) – Hass (90. Jeż).
Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Goździołko, Komar, Grajek oraz Świech i Kaganek. Widzów: 700.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze