– Przy ulicy 22 Stycznia jest ścieżka rowerowa, tyle że ze względu na pas zieleni na jednym odcinku mamy możliwość poruszania się po niej tylko w jednym kierunku. Ruch w przeciwną stronę jest regulowany znakiem pionowym. Ten wskazuje, że rowerzysta może wjechać na wyznaczoną pasem część szerokiego chodnika.
Ludzie często jednak się awanturują, że jedziemy chodnikiem, tymczasem nie łamiemy przepisów. Dlatego uważam, że na wspomnianym niedługim odcinku warto by wymalować poziome znaki drogowe, informujące o możliwości przejazdu rowerów. Przy końcu ulicy wspomniana ścieżka kończy się na parkingu pływalni, a tam wieczorami często bywa zastawiana przez zatrzymujące się w tej okolicy samochody. Trudno wówczas z niej korzystać.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze