Reklama

Rowerzyści znów ruszą w miasto: Przemyska Masa Krytyczna

3 czerwca, o g. 16, kolejna odsłona Przemyskiej Masy Krytycznej. Zbiórka na Rynku, ale trasa – zgodnie z postulatami uczestników – została przez organizatorów wydłużona do 10 km.

Impreza otwarta jest dla każdego użytkownika roweru, bez względu na wiek. Dołączyć można również na sam piknik, który zaplanowano na g. 17, przy dolnej stacji wyciągu. Kiełbasek nie zabraknie dla nikogo!

Celem wspólnego wysiłku i wspólnej biesiady jest stworzenie rowerowej społeczności, która może pracować nad pomysłami na ułatwienie przemieszczania się na dwóch kółkach po Przemyślu. Zachęcamy do udziału.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama