Reklama

Rozmawiali o cyberprzestępczości

21/05/2016 13:58

W czwartek w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyła się konferencja naukowa poświęcona zagrożeniom płynącym z Internetu. Policjanci, pracownicy naukowi, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i służb, a także młodzież i studenci dyskutowali o rodzajach zagrożeń i sposobach ustrzeżenia się przed nimi.

Organizatorami konferencji "Cyberprzestępczość jako nowa forma przestępczosci" była jarosławska uczelnia, Komenda Wojewódzka Policji, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie oraz Starostwo Jarosławskie.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama