W czwartek w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyła się konferencja naukowa poświęcona zagrożeniom płynącym z Internetu. Policjanci, pracownicy naukowi, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i służb, a także młodzież i studenci dyskutowali o rodzajach zagrożeń i sposobach ustrzeżenia się przed nimi.
Organizatorami konferencji "Cyberprzestępczość jako nowa forma przestępczosci" była jarosławska uczelnia, Komenda Wojewódzka Policji, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie oraz Starostwo Jarosławskie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze